Ciesz się pobytem w Povltava w pobliżu zabytków i stolicy Pragi. Przytulne pokoje, doskonałe wyżywienie, wielofunkcyjny plac zabaw i atmosfera czeskiej wioski. Można wypożyczyć gry planszowe lub petanque.

O zakwaterowaniu

Pensjonat & Restauracja U Švarců *** znajduje się w miejscowości Zduchovice, w malowniczym krajobrazie regionu Środkowej Povltavy, zaledwie niecałą godzinę jazdy samochodem od Pragi na południe. W tym pięknym otoczeniu będziesz mógł cieszyć się wycieczkami do historycznych zabytków, takich jak Zastle Zduchovice (150 m), ruiny królewskiego zamku Kamýk (2,7 km) i tajemnicze wzgórze Jzerná z pozostałościami celtyckich fortyfikacji i torsem barokowej kaplicy. Zapora wodna Orlík oddalona jest o 7 km.

Gdzie będziesz spał?

Pensjonat oferuje przytulne pokoje w stylu wiejskim. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z prysznicem i toaletą, większość z nich posiada również TV.

Pokoje dwuosobowe mają powierzchnię 14-15 m² i mogą być wyposażone w łóżko podwójne lub dwa łóżka, szafę lub komodę do przechowywania rzeczy oraz mały stolik z częścią wypoczynkową.

Pokoje trzyosobowe mają powierzchnię około 16 m² i są wyposażone w łóżko podwójne i łóżko pojedyncze. Znajduje się w nich również szafa i część wypoczynkowa.

Co ci się spodoba?

W restauracji można skosztować klasycznych dań kuchni czeskiej, a także pizzy i innych przysmaków.

Coś ekstra

Naprzeciwko pensjonatu znajduje się nowe sportowe boisko wielofunkcyjne.

Penzion U Švarců ***

Penzion U Švarců ***

Zduchovice č.p. 4 , Zduchovice
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Bohéme Concept s.r.o. PESEL: 49682946


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 80 Kč/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Restauracja

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od jeziora
7 km
Przystanek
0,3 km
Aquapark
70 km