Hotel Vyhlídka

Hotel Vyhlídka

Chlum 20, Lomnice nad Popelkou
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Jaroslav Cerha PESEL: 07519265


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
15:00 - 16:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 150 Kč/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Częsciowo
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Restauracja
Kącik dla dzieci
Plac zabaw dla dzieci
Schowek na rowery
Basen zewnętrzny

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
2,9 km
przystanek
1,3 km
Aquapark
10,2 km
Stok narciarski
12 km
Narciarstwo biegowe
12 km

O zakwaterowaniu

Hotel Vyhlídka położony jest na wzgórzu Tabor, które wznosi się nad pobliskim miastem Lomnice nad Popelkou. To magiczne miejsce na granicy Czeskiego Raju i Karkonoszy jest idealne na aktywny pobyt i relaks w pięknej przyrodzie.

W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się barokowy kościół Przemienienia Pańskiego, a także wieża widokowa Tichánek, z której roztacza się piękny widok na okolicę. Do miejscowości Lomnice nad Popelkou (3 km) można z łatwością dojechać samochodem lub samodzielnie rowerem lub szlakiem turystycznym. Ostatnim odcinkiem prowadzącym do hotelu jest ciekawa ścieżka poprzeczna wyłożona ceglanymi kapliczkami.

W historycznym centrum Lomnic nad Popelkou warto zobaczyć zamek i kilka kościołów, a w dzielnicy Karlov zachowały się dachowe domy z rzeźbionymi lomenicami. W neoklasycystycznym Szorstkim Domu znajduje się ekspozycja muzeum miejskiego o historii regionu, etnografii i mineralogii. Znajduje się tu również galeria obrazów i pomieszczenia reprezentacyjne pierwotnych właścicieli domu z rodziny Šlecht.

Zapierające dech w piersiach widoki można podziwiać z pobliskiej Alainowa wieża (1,7 km) lub z zapierającego dech w piersiach Svatopluk Čech wieża widokowa (12 km), skąd można zobaczyć pobliskie Trosky ruiny (13 km). Inne ruiny zamków, takie jak Kozlov (3,9 km), Kumburk (7 km), Brada (10 km) lub Pazar (10,5 km) są również pięknym celem wycieczek.

W poszukiwaniu piękna przyrody i kultury warto udać się do CHKO Český ráj (15 km), gdzie zachwycą nas skalne miasta, romantyczne doliny, punkty widokowe, zamki i pałace, miejsca z kamieniami szlachetnymi i wyjątkowa architektura ludowa. Miasto Jičín (12 km) oferuje piękne historyczne centrum i mnóstwo rozrywki dla młodszych i starszych. Można tu zwiedzić na przykład Zamek Valdštejn, muzeum regionalne i galerię, piękną Bramę Valdicką, bajkową wystawę Szewca Rumcajsa lub centrum aqua Jičín.

Zimą można odkrywać podkarkonoski krajobraz na nartach biegowych lub urozmaicić swój pobyt jeżdżąc na nartach w ośrodku narciarskim Máchovka w miejscowości Nová Paka (12 km).

Gdzie będziesz spał?

Będziesz mieszkać w komfortowo urządzonym dwuosobowym lub wieloosobowym pokoju z prywatną łazienką i WiFi. Każdy pokój jest oryginalny i utrzymany w innej kolorystyce. Pokoje są wygodne dla par, rodzin lub większych grup.

Co ci się spodoba?

W przytulnej restauracji z barem można delektować się klasyczną domową kuchnią przygotowaną z uczciwych składników. Następnie można usiąść przy piwie lub kieliszku wina

Podróżujesz z dziećmi?

Wewnątrz znajduje się kącik dla dzieci pełen gier i zabaw dla najmłodszych gości, a na zewnątrz plac zabaw z trampoliną i innymi atrakcjami.

Coś ekstra

W hotelu znajduje się salon z tenisem stołowym, na zewnątrz goście mogą korzystać z ogniska.

Tipy na wycieczki

Skały Prachov
Skały Prachov
Jičín
Jičín
Zamek Valdštejn
Zamek Valdštejn