Urlop i pobyty w Czechach

Dlaczego warto wybrać się na urlop do Naszych sąsiadów? Góry zachęcają do wędrówek, historyczne miasta z zabytkami UNESCO do zwiedzania i uzdrowiska do relaksu. Serce Europy ma coś do zaoferowania każdemu.

Ładowanie ofert...

razem 480 oferty


Czy jesteś miłośnikiem przyrody, sportu i pieszych wędrówek? W Czechach masz wiele opcji, gdzie się udać. W naszej ofercie znajdziesz pobyty w Karkonoszach, Beskidach, Jesenikach , Krušné hory i inne miejsca. Zimą damy Ci wskazówki dotyczące jazdy na nartach w Czechach, przez cały rok możesz oczekiwać kart zniżkowych w wielu hotelach. Dzięki opiniom naszych klientów będziesz miał jasne wyobrażenie o tym, czego możesz się spodziewać na miejscu.

Obejrzenie bogactwa naturalnego Czech zajęłoby więcej niż jeden urlop. Do najbardziej atrakcyjnych miejsc należą Czeska Szwajcaria z unikalną Bramą Pravčicką, Czeski raj pełen zamków i skał lub Lipno i okolice z licznymi stawami.

Za historią i zabytkami UNESCO

Jeśli chodzi o zabytki w Czechach, pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest stolica Praga. Noclegi w Pradze dzięki pakietom pobytowym możesz urozmaicić swój pobyt np. z dostępem do centrum odnowy biologicznej czy różnymi zniżkami. Ale pomniki UNESCO można znaleźć także w innych zakątkach tego kraju. Udaj się do południowych Czech, gdzie czeka na Ciebie bajkowy Czeski Krumlov, do Vysočina lub do Kroměříža.

Kawałek historii kryje również tradycję winiarską na Południowych Morawach. Zafunduj sobie pobyt z winem dla dwojga, delektuj się degustacją wina i odwiedź piękne zamki i pałace.

Pobyty uzdrowiskowe i relaksacyjne w Czechach

W czeskim basenie możesz również cieszyć się relaksującym pobytem. Razem z nami wybierz najlepsze hotele wellness, w których będziesz rozpieszczany, a nawet będziesz cieszyć się pobytem z zabiegami. pobyty uzdrowiskowe z zabiegami leczniczymi dla każdego cieszą się tutaj dużą popularnością. Możesz wybrać z trójkąta uzdrowiskowego - Karlowe Wary, Mariańske Łaźnie i Frantiszkowe Łaźnie, ale są również piękne Luhačovice lub Poděbrady.

Wybierasz się na wakacje z dziećmi do Czech? Wybierz hotel w pobliżu parku wodnego lub jeden z pobytów przeznaczonych dla rodzin.