Pobyty z wellness

Zostaw swoje zmartwienia za sobą i udaj się na pobyt wellness, którym będziesz się w pełni cieszyć. Nie możesz się doczekać hotelowego basenu, tęsknisz za odprężającym masażem lub jesteś miłośnikiem sauny? Oferta pobytów wellness jest naprawdę szeroka, każdy może wybrać coś dla siebie.

Ładowanie ofert...

razem 599 oferty


Pobyty wellness obejmują oferty hoteli, pensjonatów i innych obiektów, które oferują wellness w cenie pakietu. Najczęściej wiąże się to z wejściem na basen lub z {sauną](https://travelking.pl/z-sauna), innym wyposażeniem może być jacuzzi, grota solna czy pokój relaksacyjny. Ale nie ma ograniczeń dla wyobraźni, więc można natknąć się również na hotele z luksusowymi centrami odnowy biologicznej, spa, a nawet cały park wodny.

Gdzie wybrać się na udany pobyt wellness?

Aby skorzystać z luksusowego hotelowego wellness, przejdź do Węgry, cena pakietu często obejmuje nieograniczony dostęp do basenów, jacuzzi i świata saun, a często także bilet do lokalnych uzdrowisk. Zakwaterowanie w komfortowym pokoju to rzecz oczywista. U nas w Polsce możesz skorzystać z pobytów wellness często kojarzonych z turystyką górską lub wybrać się do uzdrowiska. Co powiecie na relaks z widokiem na Alpy? Udaj się do Austrii.

Możesz wykąpać się w beczkowym parku termalnym, w Podebradach skorzystać z prywatnego wellness bezpośrednio na zamku, a w Karlowych Warach skorzystać z wielu zabiegów upiększających. Na Słowacji możesz udać się bezpośrednio do basenów Thermalparku ze swojego pokoju lub zatrzymać się w hotelu z basenem w jaskini. Ale na tym lista się nie kończy, wystarczy spojrzeć na naszą aktualną ofertę.

Jak jeszcze bardziej cieszyć się wakacjami?

Dodaj rozpieszczanie różnymi zabiegami do wspaniałego pobytu w atrakcyjnej cenie i dobrym jedzeniu. Wiele hoteli oferuje procedury bezpośrednio w cenie pakietu lub daje zniżkę na zamówienie według własnego wyboru. A czego możesz się spodziewać? Najczęściej pojawia się masaż klasyczny, masaż kamieniami wulkanicznymi lub różne okłady. Możesz także spróbować tlenoterapii i różnych inhalacji dla lepszego oddychania lub gazowanych, piwnych lub winnych kąpieli.

Relaks tanio i bez żalu

Raz na jakiś czas wszyscy zasługujemy na relaksujący weekend wellness. Zadbamy o to, aby ceny pobytów pozostały niskie, a wybór wciąż szeroki. Możesz odpocząć we dwoje lub z całą rodziną, my wybieramy dla Ciebie romantyczne pobyty wellness i pobyty, które możesz odbyć z dziećmi .