Wakacje w polskich Tatrach

Kuszą Cię górskie szczyty? Turystom i narciarzom polecamy polskie Tatry z mnóstwem nowoczesnych ośrodków narciarskich, schronisk turystycznych i pięknych hoteli w malowniczych wioskach. Popularnym kurortem jest Zakopane, które znajduje się w niewielkiej odległości od Tatr Słowackich.

Ładowanie ofert...

razem 14 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel ma całkowicie profesjonalny i pomocny personel, a także znajduje się w wyjątkowej lokalizacji. Piękne górskie widoki towarzyszą przez cały pobyt, czy to w zaciszu pokoju, w restauracji czy w spa. Muszę również pochwalić posiłki serwowane w ramach niepełnego wyżywienia. W pobliżu znajduje się Zakopane, które jest centrum turystyki pieszej po polskiej stronie Tatr Wysokich. Bardzo podobał nam się nasz pobyt i polecamy go szczególnie jesienią.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Zespół ds. sprzedaży

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Wakacje w polskich Tatrach to świetny wybór dla miłośników przyrody, pieszych wędrówek i jazdy na nartach. Ten malowniczy region oferuje zapierające dech w piersiach górskie krajobrazy i wiele możliwości przygody i relaksu na świeżym powietrzu.

Do polskich Tatr latem i zimą

W polskich Tatrach znajduje się wiele atrakcji turystycznych, w tym słynny górski kurort Zakopane. Latem miejsce to jest punktem wyjścia dla wielu trekkingów i wędrówek po całych Tatrach. Można tu uprawiać wspinaczkę górską, odkrywać malownicze doliny lub podziwiać panoramiczne widoki z górskich szczytów. Zimą w polskich Tatrach można do woli jeździć na nartach lub snowboardzie.

Wskazówka: Poszukaj pobytów z karnetem narciarskim w cenie.

Ale Polskie Tatry oferują szeroką gamę atrakcji dla każdego. Możesz cieszyć się wędrówkami, kolarstwem górskim lub profesjonalnym relaksem w centrum wellness.

Wakacje w polskich Tatrach to przeżycie dla wszystkich, którzy kochają przyrodę i aktywny (oraz bierny) wypoczynek. Obszar ten zapewni niezapomniane przygody i możliwość relaksu w pięknym górskim otoczeniu.

Jeśli już teraz zdecydowałeś, że chcesz wybrać się w polskie Tatry, sprawdź kategorię pobytów w ten weekend lub w przyszły weekend.