Last minute weekend

Chciałbyś wyjechać gdzieś w najbliższy weekend, ale jeszcze nie wiesz gdzie? Nasza weekendowa oferta last minute jest właśnie dla Ciebie. W tej kategorii znajdziesz pobyty na najbliższy weekend, czyli od najbliższego czwartku lub piątku do niedzieli. Ponieważ jest to pobyt naprawdę last minute, zniżka na weekendy Last Minute wynosi co najmniej 20%. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać, gdzie pojedziesz na weekend!

Ładowanie ofert...

razem 54 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt bardzo nam się podobał, zdecydowanie następnym razem zostalibyśmy dzień dłużej. Największą zaletą pensjonatu Quatro jest niewątpliwie fakt, że znajduje się on w bliskiej odległości od basenu termalnego. Eliminuje to zmartwienia związane z koniecznością dojazdu samochodem lub długim spacerem, co może być dużym plusem dla osób starszych lub rodzin z dziećmi. Podobało nam się również śniadanie z urozmaiconym wyborem dań. Zdecydowanie możemy polecić miasto Stupava i jego piękny park.”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Zespół ds. sprzedaży


Najlepszy weekend to ten spędzony w podróży

Weekend to idealna okazja nie tylko na relaks i naładowanie baterii po tygodniu pracy, ale także na nowe doświadczenia podróżnicze. Nawet przy dwu-, trzydniowym pobycie można dużo zdziałać!

Każdy, kto lubi wykorzystywać weekendy do podróżowania, doceni naszą kategorię Weekendy last minute. Są to super korzystne oferty na pobyty na najbliższy weekend, czyli od najbliższego czwartku lub piątku do niedzieli. Wszystkie hotele, które znajdziesz w tej kategorii, oferują wolne miejsca w ostatniej chwili z rabatem co najmniej 20%. I to jest wystarczająca motywacja, żeby wyjechać gdzieś na weekend, nie sądzisz?