Urlop w Liptowie

Liptów to raj dla turystów przez cały rok. Można też pojeździć na nartach w podziemnych jaskiniach, a do wyboru jest mnóstwo tras rowerowych. W pobliżu znajduje się jezioro Liptowska Mara, największy park wodny Tatralandia i słynny park termalny Thermal Park Bešeňová.

Ładowanie ofert...

razem 23 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Region Liptów oferuje bogate możliwości spędzania wolnego czasu, dlatego cieszy się dużą popularnością wśród odwiedzających. Można go znaleźć pod Tatrami Wysokimi, częściowo pod nim Tatry Niskie. Jego dominantą jest przepiękne jezioro Liptowska Mara.

Co robić podczas wakacji na Liptowie?

Najpopularniejszym celem wycieczek na Liptów jest największy słowacki park wodny Tatralandia, w którym pary i rodziny z dziećmi mogą się świetnie bawić. Thermal Park Bešeňová z leczniczą wodą termalną zachwyci seniorów i pary, które preferują spokój.

Ponadto znajdziesz tu wiele pięknych jaskiń - na przykład Demianowską Jaskinię Lodową, ale także wodospady i muzea. Zimą przydadzą się również pobliskie tereny narciarskie.

Można się tu zatrzymać w stylowych drewnianych domkach, przytulnych pensjonatach i świetnych hotelach, które oferuje centrum odnowy biologicznej.