Urlop w Ołomuńcu

Ołomuniec szczyci się tytułem „drugiego co do wielkości rezerwatu zabytków w Republice Czeskiej”. Zasłużyła na to także kolumna morowa Trójcy Przenajświętszej, wpisana na listę zabytków UNESCO oraz ważny Pałac Arcybiskupi. W okresie adwentu można tu poczuć magiczną atmosferę słynnych jarmarków bożonarodzeniowych.

Ładowanie ofert...

razem 3 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Jaka jest pierwsza rzecz, która przychodzi Ci na myśl, gdy mówisz Ołomuniec? Kwiaty, sery czy zabytkowy rynek? W każdym razie masz rację – w Ołomuńcu naprawdę można znaleźć wszystko, o czym mowa. Ciesz się wspaniałymi widokami i atrakcjami i udaj się na północne Morawy na relaksujący pobyt.

Poznaj wszystkie uroki Ołomuńca

Ołomuniec jest znany jako drugi co do wielkości rezerwat zabytków w Republice Czeskiej i szczyci się wspaniałym historycznym centrum. Zdobi go ważny Pałac Arcybiskupi oraz kolumna morowa Trójcy Świętej, wpisana na listę zabytków UNESCO. Ołomuniec ma niepowtarzalną atmosferę, szczególnie zimą, kiedy w centrum odbywają się tradycyjne kiermasze bożonarodzeniowe. Niezależnie od tego, czy przyjeżdżasz tutaj, aby zobaczyć zabytki, czy kupić wyjątkowe prezenty świąteczne, wiedz, że po całym dniu biegania po mieście zasługujesz na dobry odpoczynek. Dlatego zarezerwuj pobyt z nieograniczony dostęp do wellness. Będziesz mógł oczekiwać relaksu w wannie z hydromasażem lub saunie.

Wystawa Flora rozsławiła także Ołomuniec. Rzadkie rośliny i kwiaty można tu zobaczyć o każdej porze roku – są tu trzy historyczne parki i ogród botaniczny. Jeśli wybierasz się na rodzinne wakacje, zabierz swoje dzieci do popularnego zoo lub parku wodnego.