Pobyt z przechowalnią rowerów

Nie musisz martwić się o swoje rowery. Jest dla nich oddzielne pomieszczenie. Będziesz zadowolony z bezpiecznego przechowywania rowerów, na przykład przy złej pogodzie, ale przyda się również do wszelkich napraw lub regularnego serwisowania rowerów.

Ładowanie ofert...

razem 45 oferty


Uwielbiasz odkrywać piękno danego miejsca z siodełka swojego roweru? Dobrze, że istnieją obiekty noclegowe, które są w sam raz dla Ciebie! Udaj się do przechowalni rowerów** i nie martw się, że coś stanie się z Twoim rowerem.

Wakacje rowerowe jak żadne inne

Doskonałym wyborem jest również szukanie noclegu, który oferuje możliwość relaksu. Po tak wymagającej wycieczce rowerowej z pewnością to docenisz! Możesz poszukać hoteli i pensjonatów z krytym basenem, z odkrytym basenem, z sauną lub z prywatnym spa. Zakwaterowanie bezpośrednio połączone ze spa nie jest wyjątkiem.

Nie masz ochoty zabierać ze sobą rowerów na wakacje? Niektóre obiekty oferują również wypożyczalnię rowerów.

Porada dla podróżujących: Szukaj zakwaterowania na podstawie tego, jak podobało się innym klientom. Każdy podróżujący z nami ma możliwość skomentowania pobytu i ocenienia go gwiazdkami. Znajdziesz najlepsze zakwaterowanie ocenione jako doskonałe z 4,5 gwiazdkami i więcej.