Urlop w Győr

Zrelaksuj się na wakacjach w całorocznych łaźniach termalnych. Győr to jedno z najpiękniejszych węgierskich miast, które szczyci się pięknym barokowym centrum i doskonałym dojazdem z Bratysławy. Tutejsze uzdrowiska termalne należą do najpopularniejszych na Węgrzech.

Ładowanie ofert...

razem 11 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Podczas mojego pobytu najbardziej podobało mi się spędzanie czasu w dużym podgrzewanym basenie, z którego roztacza się widok na piękną okolicę. Moja siostra i ja zawsze miałyśmy basen tylko dla siebie. Hotel i pokoje są nowoczesne, czyste i starannie urządzone. Doceniam również lokalizację hotelu, ponieważ w tym spokojnym miejscu można się wyłączyć i odpocząć od dzisiejszego zgiełku. Podczas pobytu w Gyirmót Sport & Wellness Hotel **** koniecznie odwiedź historyczne centrum miasta lub słynne łaźnie termalne, warto!”

Kateřina Vašátková
Kateřina Vašátková
Obsługa klienta

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Miasto uzdrowiskowe Győr jest bardzo popularne wśród czeskich i słowackich turystów. Leży zasadniczo na granicy i oprócz miasta i łaźni termalnych Mosonmagyaróvár jest najbliższym węgierskim uzdrowiskiem. Wybierz wodę mineralną i lokalne atrakcje.

Győr zaprasza do kąpieliska termalnego Rába Quelle

Bez wątpienia największą atrakcją Győr są kąpieliska termalne Rába Quelle, w których znajdziesz 3 baseny termalne i 5 basenów przygodowych. A ponieważ są tam kryte i odkryte baseny, strefa spa jest dostępna przez cały rok. Baseny termalne wypełnione są leczniczą wodą o głębokości 2000 m. Oprócz nich czeka na Państwa również świat saun czy bogaty wybór zabiegów.

Jednak Győr to nie tylko uzdrowisko, ale także miasto o bogatej historii, pięknej przyrodzie i wydarzeniach kulturalnych. Spaceruj po pięknym barokowym placu i podziwiaj architekturę tutejszych domów. Na placu Széchenyi zobacz jezuicki kościół św. Ignacego Loyoli i odwiedź jedną z wielu restauracji i skosztuj węgierskich specjałów.

Jeśli chcesz jeszcze bardziej cieszyć się pobytem, ​​wybierz zakwaterowanie z własnym centrum wellness, abyś mógł zafundować sobie basen, wannę z hydromasażem lub saunę w dowolnym momencie.