Wakacje w Krakowie

Wybierz się na historyczną wycieczkę do pobliskiego Krakowa i prawdziwej metropolii ze wszystkimi jej atrakcjami. Odkryj piękno Krakowa z Wawelem, spróbuj wypieków lub udaj się do słynnego parku wodnego.

Ładowanie ofert...

razem 10 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Wybraliśmy ten pobyt, bo chcieliśmy zobaczyć Kraków i było warto. Po przybyciu do pokoju byliśmy zaskoczeni jego wielkością - był ogromny, a jednocześnie przytulny. Śniadania były wspaniałe, obfite i był wybór niemal wszystkiego, co tylko można było wymyślić. Obiady były taką klasyką, która zadowoli każdego – zarówno pod względem wyboru, smaku, jak i wielkości porcji. W Krakowie na pewno warto zobaczyć Zamek na Wawelu, a następnie Kopalnię Soli w Wieliczce. Miasto nas bardzo zaskoczyło, wszystko było piękne i czyste. W trzy dni nie udało nam się zrobić wszystkiego w Krakowie i na pewno jeszcze tu wrócimy.”

Michal Šoffa
Michal Šoffa
Zespół ds. sprzedaży
Recenzja klienta

“Duży hotel z nowoczesnymi udogodnieniami. Basen na najwyższym piętrze z niesamowitym widokiem na Kraków, wanna z hydromasażem, sauna i parowa piętro niżej. Kilkadziesiąt metrów do tramwaju, kilkaset metrów do żydowskiej dzielnicy Kazimierz lub dalej do centrum – a więc świetna lokalizacja! Czyste pokoje, obfite śniadanie, miła obsługa hotelu.”

5/5
(Alena C. - Polska Polska)

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Kraków jest popularną destynacją turystyczną na południu Polski J ego bogata historia, piękna architektura i bogata kultura sprawiają, że jest to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc turystycznych w Europie Środkowej**. Jeśli planujesz odwiedzić Kraków, przygotuj się na niezapomniane wrażenia.

Czego nie przegapić w Krakowie?

Jedną z najbardziej znanych atrakcji Krakowa jest jego historyczne centrum, które zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Rynek Główny jest uważany za jeden z największych średniowiecznych placów w Europie. Znajdziesz tu nie tylko piękny królewski Zamek Królewski, ale także wiele kawiarni, restauracji i sklepów. Poznaj wąskie uliczki i odkryj gastronomię oraz ukryte skarby tej malowniczej okolicy.

Wskazówka Podróżnicza: Przeczytaj nasz szczegółowy przewodnik po Krakowie, aby upewnić się, że nie tylko zgubisz się w tym mieście, ale będziesz cieszyć się nim w pełni.

Jeśli jesteś tu z dziećmi, koniecznie poszukaj zakwaterowania z dostępem do parku wodnego - lokalny Krakowski Park Wodny jest naprawdę znany w okolicy.