Wakacje w Hajdúszoboszló

Odwiedź słynne uzdrowisko, które dzięki ilości i jakości świadczonych usług stało się narodowym centrum medycznym. Lokalna woda termalna jest odpowiednia do relaksu i leczenia wielu problemów. Przyjdź i zrelaksuj się w Hajdúszoboszló.

Ładowanie ofert...

razem 4 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Węgierskie miasto Hajdúszoboszló słynie z niezwykle popularnych uzdrowisk, które są największe nie tylko na Węgrzech, ale nawet w Europie. Możesz cieszyć się relaksem w wodzie termalnej na zacnym obszarze aż 30 hektarów, gdzie znajduje się również aquapark i plaża. Jakie inne atrakcje czekają na Ciebie w Hajdúszoboszló?

Co czeka na Ciebie w największym uzdrowisku termalnym w Europie?

Basen w jaskini, baseny odkryte, basen rzymski, zjeżdżalnie, pokój relaksacyjny dla dzieci, jacuzzi, plaża... to tylko niektóre z udogodnień Hajdúszoboszló Spa. W większości basenów znajduje się woda stosowana w leczeniu narządu ruchu, układu oddechowego, chorób ginekologicznych i skórnych, a także problemów trawiennych. Aby jak najczęściej odczuwać przyjemność relaksu w tutejszej wodzie wybierz nocleg połączony ze spa , dzięki czemu możesz iść prosto do term w szlafroku. procedury i [centrum odnowy biologicznej](https://travelking.pl/wszystko?hajduszoboszlo=tak&nieograniczone-wellness=tak którymi możesz cieszyć się zarówno w swoim zakwaterowaniu, jak i w samym uzdrowisku.

Oprócz spa i parku wodnego, w mieście Hajdúszoboszló można również odwiedzić Muzeum Bocskai István lub posiedzieć w jednej ze znanych restauracji zwanych csárda (tawerna), gdzie można skosztować tradycyjnych gorących specjałów, lokalnych win i sznaps. W niektórych można też spotkać wieczory z muzyką na żywo. Aby zobaczyć zabytki, wybierz się do sąsiedniego miasta Debrecín, oddalonego o zaledwie 21 km. Znajdują się tu również kąpieli termalnych Kerekestelep i parku wodnego Aquaticum. Warto zobaczyć także największą świątynię na Węgrzech czy największy wiatrak w Europie Środkowej.