Urlop w Słowackim raju

Wybierz Słowacki Raj. Jeden z najpiękniejszych zakątków Słowacji zaprasza Cię na relaksujący i aktywny wypoczynek o każdej porze roku. Piękna przyroda i możliwości spędzenia wolnego czasu z pewnością zainteresują zarówno całe rodziny, jak i zakochane pary czy grupy przyjaciół.

Ładowanie ofert...

razem 7 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Tylko w jednym miejscu na Słowacji można zobaczyć wyjątkowe piękno przyrody i zabytki kultury wpisane na Listę UNESCO. Mowa o Słowackim Raju, który zachwyci Cię fantastycznymi szlakami turystycznymi, ścianami skalnymi do wspinaczki i możliwościami relaksu. Przeżyj wszystkie zalety Słowackiego Raju podczas pobytu z rodziną lub z ukochaną osobą.

Czego możesz się spodziewać podczas pobytu w Słowackim Raju?

Połowa sukcesu udanych wakacji to wybór idealnego zakwaterowania. Nie inaczej jest w przypadku Słowackiego Raju, dlatego znajdziesz u nas urozmaiconą ofertę rodzinnych pensjonatów i luksusowych hoteli. Hotele z własnym centrum wellness lub basenem. Jeśli chcesz mieć pewność, że będziesz cieszyć się prawdziwym komfortem i jakością usług, wypatruj znaku „*Osobiście zweryfikowane * podczas pobytu”. To dowód na to, że członek zespołu Travelking odwiedził hotel, a nasi klienci chętnie do niego wracają.

Główną atrakcją są tu zdecydowanie liczne szlaki turystyczne. Trasy te obejmują kładki, drabiny i mosty prowadzące obok strumieni i wodospadów spadających ze skał. Aby zobaczyć naprawdę fantastyczne panoramy okolicy, wybierz się na Tomaszowski widok. Jeśli masz wystarczającą pewność co do swojej kondycji i masz ochotę na adrenalinę, spróbuj przejść przez Dolinę Sokoła z Wodospadem Zasłony. Z dziećmi lub na romantyczną wycieczkę wybierz się do imponującego Zamku Spiskiego, który jest zabytkiem UNESCO.