Urlop i i zakwaterowanie w Karyntii

Karyntia leży na południu Austrii i stanowi idealne tło do aktywnego wypoczynku. Odwiedź słynne karynckie jeziora, przejedź się rowerem po całej okolicy i skosztuj lokalnych przysmaków, takich jak domowe sery.

Ładowanie ofert...

razem 11 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel jest dalej niż inne hotele w Alpach, dokąd zwykle jeździmy, ale dodatkowa godzina po drodze była tego warta. W hotelu panowała domowa atmosfera. Osobiście podobają mi się duże pokoje z balkonem i takie tutaj otrzymaliśmy. Ponadto hotel położony jest w małej wiosce, pośrodku dużego obszaru, więc jest naprawdę cicho i zapewnia wyjątkowo dobry sen. A z balkonu o poranku będzie zachwycony widokiem na zalane słońcem góry. Pobyt był udany nawet z psem, w pobliżu las i rzeka. Jedzenie było wspaniałe, a ogólne wrażenie było naprawdę dobre.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Współwłaściciel Travelking

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Karyntia to naprawdę piękny region na południu Austrii. Mimo swojej urody należy do mniej odwiedzanych miejsc jeśli chodzi o turystykę. Jeśli jednak lubisz czystą przyrodę, jeziora, piesze wędrówki i właściwą jazdę na nartach, pokochasz Karyntię.

Ukryta perła Austrii - Karyntia

Niezależnie od tego, czy szukasz zakwaterowania w Karyntii z wellness, możesz wybrać z naszej oferty.

Latem wybierz się nad jedno z wielu karyntyjskich jezior - Wörthersee, Faaker See, Ossiacher See, Liesertal lub Maltatal. Spaceruj lub jedź rowerem wzdłuż podnóża gór Karawanken i odkryj piękno „różowej doliny” Rosental. Nie można też przegapić zamku Hochosterwitz.

Zimą możesz cieszyć się 24 terenami narciarskimi z ponad 800 km tras. Sięgnij po śnieg i doskonale przygotowane stoki do Gerlitzen Alpe, Turracher Höhe lub Bad Kleinkirchheim.