Wakacje w e Wrocławiu

Wrocław to jedno z najpiękniejszych i najstarszych miejsc w Polsce. Swoim klimatem przypomina wielu Wenecję – leży na 12 wyspach połączonych ponad 100 mostami prowadzącymi do pięknych parków i ważnych zabytków. Warto odwiedzić Wyspę Tumską z wyjątkowym zespołem budowli sakralnych i gotycką katedrą. Nie przegap Rynku Głównego z najpiękniejszą budowlą w Europie, Wrocławskim Ratuszem czy nowoczesną Halą Stuleci wpisaną na Listę UNESCO. ZOO, ogród japoński i wiele innych atrakcji będziesz mieć w zasięgu ręki.

Ładowanie ofert...

razem 2 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Wrocław to wspaniałe historyczne miasto w Polsce, które kształtuje głównie liczba ważnych zabytków na 12 wyspach, między którymi przepływa Odra . Do Gotyckiej Katedry, Wrocławskiego Ratusza czy Ogrodu Zoologicznego zaprowadzą Cię wszechobecni traperzy, którzy zdobią ulice całego miasta. Będą Ci towarzyszyć również podczas romantycznych spacerów ulicami miasta, które idealnie nadaje się na romantyczny pobyt w Polsce. Wspólne chwile w jednej z wielu lokalnych kawiarni lub spacer po parku ozdobionym posągami również umili czas spędzony z ukochaną osobą.

Zakochasz się w Polsce także wtedy, gdy na wakacjach zapragniesz czegoś ekstra. Wybierz się na luksusowy pobyt i daj się oczarować luksusowym wnętrzom hotelu. Noclegi oznaczone kilkoma gwiazdkami na pewno znajdziesz w pięknym Wrocławiu.