Pobyty w Konstantynowych Łaźniach

Miejscowość uzdrowiskowa Konstantynowe Uzdrowisko znajduje się w spokojnej okolicy w zachodnich Czechach. Kuracjusze trafiają tu głównie do zmodernizowanych uzdrowisk nastawionych na leczenie układu sercowo-naczyniowego i narządu ruchu. Ale spa jest również idealne do odprężenia się od codziennego stresu i relaksu w leczniczej wodzie. Tutaj możesz cieszyć się spacerami po zadbanych parkach zdrojowych, bogatym programem kulturalnym lub wycieczkami po ścieżkach edukacyjnych, które doprowadzą Cię do pobliskich zamków Švamberk i Gutštejn.

Ładowanie ofert...

razem 3 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Czechy Zachodnie to raj uzdrowiskowy. Oprócz znanego trójkąta uzdrowiskowego są tu inne mniejsze uzdrowiska, ale nie ustępują dużym pod względem urody czy leczniczego wpływu na zdrowie człowieka. Dla prawdziwego relaksu w wodzie termalnej iw otoczeniu pięknej przyrody wybierz się do Konstantynowe Uzdrowisko.

Daj się rozpieścić wyjątkową wodą termalną

Udaj się na zachód kraju do Konstantynowych Łaźni, które leżą około 40 km od słynnej Pilny. Uzdrowisko termalne z wodą mineralną pompowaną ze źródła Prusík, które ma najwyższą zawartość tlenku - węgla czeka na Ciebie tutaj ze wszystkich źródeł w Republice Czeskiej. Jest niezastąpiony w leczeniu układu sercowo-naczyniowego i narządu ruchu, ale również świetnie się przysłuży, gdy przyjedziesz do Konstantynowego Uzdrowiska, aby odpocząć od codziennych trosk. W spa można również poddać się masażom lub korzystnym zabiegom.

Jeśli lubisz łączyć relaks w basenach z aktywnym wypoczynkiem na łonie natury to dobrze trafiłeś. Tuż przy uzdrowisku znajduje się zadbany park zdrojowy, idealny do spacerów, a w okolicy kilka szlaków turystycznych. Zabiorą Cię np. do Hradišťský kopec lub do zamków Švamberk i Gutštejn.