Rajeckie Teplice

W Rajeckich Cieplicach znajdziesz Uzdrowisko Afrodyta w starożytnym stylu, co można rozpoznać na pierwszy rzut oka po typowych kolumnach i rzeźbach. Wewnątrz kompleksu znajduje się basen leczniczo-rehabilitacyjny, na zewnątrz można zrelaksować się w basenie relaksacyjno-rekreacyjnym.

Ładowanie ofert...

razem 1 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Rajeckie Teplice słyną z pięknej otaczającej przyrody, przeplatanej szlakami turystycznymi i zabytkami (nie tylko) architektury ludowej. Główną atrakcją tego miasta leżącego pod Sulowskimi skałami są termy zbudowane w stylu antycznym, w których poczujesz się jak bóstwo ciesząc się, że jesteś idealnie rozpieszczany.

Zrelaksuj się pod okiem bogini Afrodyty

Źródło termalne w Rajeckich Cieplicach nosi imię bogini piękna i młodości Afrodyty, której właściwości znajdują odzwierciedlenie również w tutejszej wodzie. Dobroczynne działanie wody w basenach relaksacyjnych pomaga przede wszystkim przy narządach ruchu, chorobach zapalnych ośrodkowego układu nerwowego, chorobach zwyrodnieniowych nerwowo-mięśniowych oraz chorobach zawodowych. Pozwól się rozpieszczać także podczas zabiegów leczniczych (hydroterapia, hydromasaż czy kąpiel bąbelkowa) lub podczas relaksu w świecie saun z luksusową sauną ziołową, mentolową lub arabską. Rajecka woda jest również idealna do kuracji pitnej.

Odpoczynek w wodzie termalnej wśród starożytnych kolumn i posągów to nie jedyna rzecz, która czeka na Ciebie w Rajeckich Teplicach. Wokół uzdrowiska zawsze znajduje się doskonale utrzymany Park Zdrojowy, który jest idealnym miejscem na spacery. Możesz także cieszyć się łatwymi wędrówkami po mieście. Wybierz się na przykład na wędrówkę *Ścieżką edukacyjną Zaginiony Budzogan lub do pobliskiego Zamku Lietava. Z kolei miłośnicy szybkich maszyn będą zachwyceni Muzeum Transportu. Nieco dalej znajduje się słynny Skansen Cičmany.