Wakacje w zachodnich Czechach

Trójkąt uzdrowiskowy, malownicza przyroda i nieskończone możliwości aktywności. Wybierz się na wycieczkę do zachodnich Czech i odkryj, co ten atrakcyjny region ma do zaoferowania. Relaks i aktywna zabawa. Życie nocne i spokojne krajobrazy. Nie przegapisz niczego podczas wakacji w zachodnich Czechach. Więc który pobyt jest odpowiedni dla Ciebie?

Ładowanie ofert...

razem 103 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt w Sławkowskim Lesie był miłym dodatkiem do wiosennych dni. Z przyjemnością spacerowaliśmy po torfowiskach, podziwialiśmy wyjątkowość kopalni Rolava i relaksowaliśmy się w dwóch centrach wellness, z których jedno znajdowało się bezpośrednio w hotelu. Dzięki swojemu położeniu Zamek Kamenný Dvůr jest idealną bazą wypadową do odkrywania piękna Karlowych Warów. Pokoje są mniejsze, ale wygodne. Śniadania dodadzą energii na cały poranek, a kolacje są świetnym punktem na zakończenie dnia.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingowy team
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel Flora*** był świetnym wyborem na mój pierwszy pobyt w Mariańskich Łaźniach. Dzięki jego lokalizacji byliśmy dosłownie kilka kroków od najbliższej kolumnady. Pokój był mniejszy, ale nowoczesny i czysty. Byliśmy również mile zaskoczeni jedzeniem, zwłaszcza trzydaniowymi kolacjami, podczas których do wyboru były 4 dania główne. Z pobliskich wycieczek zdecydowanie polecam wizytę w Parku Boheminium, gdzie można zobaczyć miniatury wszystkich najpiękniejszych budynków Republiki Czeskiej. ”

Eliška Kordulová
Eliška Kordulová
Content Marketing Manager

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Czy odkryłeś już zachód naszej republiki? Region Czech Zachodnich to świetna okazja na urozmaicony wypoczynek. Swoje miejsce znajdą tu zarówno miłośnicy przyrody, jak i fani pobytów wellness. Na każdym kroku czekają na Ciebie ekscytujące przeżycia, które będziesz wspominać jeszcze długo po powrocie z wakacji.

Do Czech Zachodnich po uzdrowiska i malowniczą przyrodę

Największą atrakcją Czech Zachodnich jest bez wątpienia trójkąt uzdrowiskowy, na który składają się Karlovy Vary oraz Mariánské i Františkovy Spa. Ten przyjemny obszar jest tak popularny wśród gości uzdrowisk przez cały rok, którzy przyjeżdżają tu, aby cieszyć się bajecznym wellness, leczniczymi źródłami i usługami na najwyższym poziomie.

Romantyczne wakacje w spa można również uzupełnić wycieczkami po okolicy, która zachęca do spokojnych spacerów. Możesz cieszyć się chwilą spokoju w zalesionym krajobrazie, podczas gdy niespotykana sceneria czeka na Ciebie w Svatos Rocks lub Soos Moor and Peat Bog.

Zachodni kraniec Czech oferuje również możliwości aktywnej wędrówki po górach. Znajdują się tu Krušné hory, które są całorocznym ulubieńcem wszystkich zapalonych turystów pieszych i rowerzystów. Zimą bujny krajobraz zamienia się w raj sportów zimowych, więc można tu wybrać się na poważne narty lub odkrywać okoliczne stoki na nartach biegowych.