Kąpiele piwne - pobyty i wakacje

Ciesz się musowaniem bąbelków w złotym płynie, ale tym razem trochę inaczej. Zanurz się w leczniczej kąpieli piwnej i zapewnij swoim mięśniom, sercu i umysłowi zasłużony odpoczynek. Drożdże piwne mają również korzystny wpływ na skórę ze względu na wysoką zawartość witamin z grupy B.

Ładowanie ofert...

razem 13 oferty


Każdy zna klasyczne spa. Jednak pełne miłośników piwa Czechy mogą pochwalić się także oryginalnymi piwnymi uzdrowiskami, a przynajmniej hotelami i pensjonatami oferującymi popularne kuracje piwne!

Zrelaksuj się w kąpieli piwnej

Wyjątkowy chmielowy relaks jest nie tylko przyjemny, ale i zdrowy. Wiadomo, że piwo ma silne działanie odtruwające, a jednocześnie działa regenerująco na włosy, skórę i układ nerwowy. Ponadto możesz popijać piwo podczas kąpieli, aby wspomóc działanie lecznicze od wewnątrz. Czasami można również skosztować doskonałych tematycznych przekąsek do piwa.

Po kąpieli piwnej zwykle następuje ciepły okład (otulasz się ciepłym kocem) i relaks na leżaku. Tutaj też możesz zafundować sobie kubek złotego płynu. Często za dodatkową opłatą można przedłużyć swój wypoczynek np. w jacuzzi, saunie lub podczas masażu.

Nie możesz się doczekać piwa? Cóż, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Uzdrowiska piwne zazwyczaj oferują różne rodzaje kąpieli, nie tylko kąpiel piwną. Możesz np. wybrać kąpiel winną, ziołową, aromatyczną lub inną.