Pobyty z sauną

Sauna świetnie działa zarówno na nasze ciało, jak i umysł. Korzystnie wpływa na czynność serca, udrożnienie dróg oddechowych oraz łagodzenie bólów stawów i mięśni. Wykorzystaj w pełni te zalety i wybierz wygodny pobyt z sauną.

Ładowanie ofert...

razem 643 oferty


Kochasz sauny? Wiesz więc na pewno, że wizyta w saunie pozytywnie wpływa nie tylko na zdrowie ciała, ale i umysłu. Podaruj sobie doskonały relaks i skorzystaj z sauny podczas całego urlopu. Spróbuj odwiedzić nie tylko sprawdzoną saunę fińską i na podczerwień, ale także skusić się na wizytę w saunie parowej, solnej, miodowej czy ziołowej.

Gdzie najlepiej zrelaksować się w saunie?

Aby w pełni cieszyć się relaksem w saunie, warto zatrzymać się bezpośrednio w hotelu lub pensjonacie, który posiada własne centrum wellness. Oprócz relaksu w saunie, skorzystasz również z relaksującego masażu tysiącem bąbelków w basenie z hydromasażem lub podczas relaksu w tepidarium.

Aby Twoje doznania w saunie były jeszcze bardziej intensywne, odwiedź spa lub termalne, wśród których znajdziesz m.in. na przykład te na Węgrzech. Często można natknąć się na rozległy świat saun, w którym rytuały spa dostarczają nietradycyjnych doznań.

Relaks w saunie jest odpowiedni dla zmęczonych mięśni po pieszej wędrówce lub jeździe na nartach. Nic więc dziwnego, że wiele hoteli i pensjonatów w górskich osadach posiada również saunę. Rozgrzej swoje ciało po dniu sportowym podczas pobytu w Tatrach lub w [polskich górach]. Odnajdziesz się również w Austrii**, gdzie sauny po nartach stają się coraz popularniejszym zwyczajem. Po wyjściu z sauny nie zapomnij schłodzić się pod lodospadem lub w basenie lodowym, a jeśli masz miejsce i odwagę, wybiegnij prosto na zewnątrz w śnieg.