Urlop w Pilznie

Czas dowiedzieć się czegoś więcej o Pilznie niż tylko o piwie. Rozpocznij swoją wizytę w mieście w historycznym centrum z gotycką katedrą św. Bartłomieja i kamienice. Możesz kontynuować brukowanymi uliczkami do starych podziemi lub do jednego z wielu muzeów i zabytków architektury. Z dziećmi nie przegap wizyty w lokalnym zoo z rozległym parkiem dinozaurów. A to nie wszystko z Pilzna!

Ładowanie ofert...

razem 9 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Pilzno w zachodnich Czechach zasłynęło na całym świecie dzięki wybornemu piwu. Samo miasto warto odwiedzić ze względu na niezliczoną ilość innych zabytków i atrakcji, które się w nim znajdują. Daj się skusić na pobyt i poznanie wszystkich uroków Pilzna.

Pilzno - to doskonałe piwo i fantastyczne widoki

Miłośnicy piwa powinni odwiedzić słynny Pilzeńský Prazdroj Browar w Pilznie, gdzie dowiedzą się, jak powstaje złote piwo i będą mogli go skosztować. Inne piękności Pilzna odkryjesz na głównym Placu Republiki, którego dominantą jest gotycka Katedra Bartłomieja z najwyższą wieżą kościelną w Czechach. Są też rzędy malowniczych barokowych i renesansowych kamienic. Na uwagę zasługują również Kolumna Maryjna, Wielka Synagoga czy historyczne podziemia Pilzna.

Urlop w Pilznie jest również idealny dla rodzin z dziećmi. Wybierz się z nimi na wycieczkę po pilzneńskim zoo z DinoPark lub Muzeum Lalek lub Muzeum Duchów. Młodszych i starszych gości zachwyci również interaktywna wystawa Techmania z 3D planetarium. Jeśli chcesz naładować baterie po dniu spędzonym na zwiedzaniu piękna Pilzna, udaj się do centrum odnowy biologicznej bezpośrednio w hotelu lub pensjonacie .