Urlop w Znojmie

Wybierz się do Znojma na dobre wino, piękną architekturę lub spacer nad Dyją lub wokół zapory.

Ładowanie ofert...

razem 7 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Południowe Morawy to region wina i pięknych zabytków. I właśnie to znajdziesz w Znojmie, które leży na skraju Parku Narodowego Podyjí i oferuje naprawdę wspaniałe miejsca do odwiedzenia i zobaczenia. Niezależnie od tego, czy chcesz się tu wybrać na wino czy wellness , na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Gdzie na wino, ogórki i pomniki? Tylko do Znojma!

Czy jest główny powód, dla którego odwiedzasz Znojmo wino, piwnice z winami lub muzeum wina? Zobacz ofertę pobytu, gdzie w cenie pakietu masz butelkę wina lub degustację.

Jeśli bardziej pociągają Cię zabytki, wybierz się do Zamku Znojmo z Rotundą św. Katarzyny i do wieży ratuszowej. Warto również odwiedzić Znojemskie podziemia. Jeśli chcesz ożywić swój pobyt, przyjedź tutaj podczas jednej z popularnych imprez - Znojemskiego Winobrania, Festiwalu Piwa, Festiwalu Ogórka i innych.

Co jeszcze można robić na Morawach Południowych i w okolicach Znojma? Zainspiruj się naszym artykułem Co robić we dwoje lub z rodziną podczas weekendu na Południowych Morawach?.