Lubisz wino i dobre jedzenie? Zatrzymaj się w winiarni Lintner 15 minut od Znojma i ciesz się nieograniczoną degustacją wina oraz przekąskami z domowymi wypiekami. W cenę wliczone jest również śniadanie oraz zniżka na zakupy i Piwne Spa.

O zakwaterowaniu

Wakacje w Winnica Winery zapewnią wyjątkowe doświadczenie winiarskie. Ta piwnica z długą rodzinną tradycją szczyci się tradycyjną produkcją wina, w której każde winogrono przechodzi przez ręce mistrza piwnicy, dzięki czemu wino nie traci swojej tożsamości, jak w komercyjnych winiarniach na dużą skalę. Winiarnia znajduje się w miejscowości Tvořihráz na Morawach Południowych, zaledwie 5 km od zbiornika wodnego Výrovice, 11 km od Znojma i 20 km od Parku Narodowego Podyjí.

Latem można orzeźwić się nie tylko schłodzonym winem, ale także pływając w zbiorniku wodnym Výrovice (4,7 km), w naturalnym biotopie kąpieliskowym Bantice (8,2 km) lub w kąpielisku Pohoda Únanov (6,6 km). Można wybrać się na wędrówkę do ruin XIV-wiecznego zamku Lapikus (7,5 km), a bardziej doświadczeni wędrowcy mogą również wybrać się do Znojmo (11 km). Można tam zobaczyć historyczne centrum, zamek Znojmo lub podziemia Znojmo, składające się z dziesiątek kilometrów tuneli.

Jeśli jesteś miłośnikiem tajemniczych miejsc, możesz również zwiedzić podziemia wsi Přeskače (13,6 km), które służyły jako schronienie przed zamieszkami wojennymi. Z drugiej strony, wzniesiesz się na wyżyny dzięki wycieczce do King's Table (16,8 km), skąd będziesz miał wspaniały widok na dolinę Dyji. Popularne miejsca w okolicy to zamek w Jevišovicach (16 km) lub magiczny kamieniołom Mašovický (16,3 km).

Gdzie będziesz spał?

Zatrzymasz się w jednym z 5 przytulnych pokoi. Dostępne są opcje dwuosobowe, trzyosobowe i czteroosobowe. Każdy pokój wyposażony jest w wygodne łóżka, dostęp do WiFi oraz łazienkę z prysznicem i toaletą.

Co ci się spodoba?

Pensjonat oferuje śniadanie w formie bufetu, wieczorne przekąski i degustację, którą poprowadzi sam właściciel. Dowiesz się od doświadczonego winiarza o procesie przetwarzania winogron i o tym, jak wykorzystać picie wina do poprawy zdrowia. Degustacja obejmuje dziesięć próbek oraz degustację z archiwalnej butelki. Po części eksperckiej nastąpi relaksujący wieczór w piwnicy z nieograniczoną konsumpcją wina. Riesling, Pállava lub Tramin, to zależy od Ciebie.

Coś ekstra

Do dyspozycji Gości jest również salon z kominkiem i barem, w którym można zrelaksować się w ciągu dnia i wieczorem.

Vinařství Lintner

Vinařství Lintner

Tvořihráz 164 , Tvořihráz
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Martina Lintnerová PESEL: 87827751


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 15:00
Check Out
do 9:30
Zwierzęta domowe
Zwierzę domowe do 5 kg po uzgodnieniu
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Wi-Fi gratis

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
0,4 km
Przystanek
0,4 km

Tipy na wycieczki

Znojmo

Znojmo Tip na pobyt

Morawy Południowe to jeden z najpiękniejszych regionów w naszym kraju, a jeśli dodamy do tego przyjazną atmosferę i liczne piwnice winne, to wspaniały wypoczynek jest gwarantowany. Znojmo, ze swoim położeniem na skraju Parku Narodowego Podyjí i wieloma interesującymi zabytkami, spełnia wymagania popularnej lokalizacji turystycznej. Skosztuj lokalnych win, ciesz się malowniczą okolicą i weź udział w bogatych wydarzeniach kulturalnych.

Czego nie można przegapić odwiedzając Znojmo:

  • Zamek Znojmo z Rotundą św. Katarzyny
  • Wieża ratuszowa
  • Podziemia Znojma
  • Można również wybrać się na zwiedzanie fortyfikacji lub odwiedzić wystawę browaru.

Wyjątkową atmosferę w Znojmie można również poczuć podczas wydarzeń kulturalnych, które odbywają się tu przez cały rok. Najsłynniejszym z nich jest Znojmo Historical Vintage Festival we wrześniu, następnie May Festival, Summer Music Festival, Beer Festival w czerwcu i Cucumber Festival w sierpniu.

Więcej informacji
Kościół św. Mikołaja
Kościół św. Mikołaja
Podziemia Znojmo
Podziemia Znojmo
Wieża ratuszowa w Znojmie
Wieża ratuszowa w Znojmie