Pobyty w Dunajska Streda

Doskonały relaks w wodzie termalnej. Nie przegap niedrogiego relaksującego pobytu na Słowacji pełnego dobrego samopoczucia. Niezależnie od tego, czy przyciąga Cię słynny park termalny Dunajska Streda , muzea czy zabytki, jesteś we właściwym miejscu.

Ładowanie ofert...

razem 4 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Jeśli lubisz relaks i kąpiele w ciepłych wodach, pobyt w apartamentach Termál jest dla Ciebie. Apartamenty wyglądają na nowe i nowoczesne, są przestronne i mają wszystko, czego potrzeba do przyjemnego pobytu. Śniadania są obfite, a kawa była bardzo dobra. Miłą niespodzianką był przyjazny i rozmowny pan masażysta. Punktem kulminacyjnym pobytu jest oczywiście Thermalpark pełen basenów z gorącą wodą. Z wycieczek polecamy wizytę w pobliskiej Bratysławie. Szczególnie Zamek Bratysławski i stare uliczki centrum miasta. Zdecydowanie polecam wypróbowanie niektórych z lokalnych stylowych kawiarni.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Zespół ds. sprzedaży

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Dunajska Streda to małe miasteczko na [południu Słowacji](https://travelking.pl/poludnie-slowacji, do którego przyjeżdżają goście z całego kraju i zagranicy ze względu na niezwykle popularne kąpielisko termalne Thermalpark. Poddaj się pięknu i relaksującej atmosferze regionu Dunaju i przekonaj się, dlaczego klienci Travelking uwielbiają wracać do Dunajska Streda.

Czego możesz się spodziewać podczas pobytu w Dunajska Streda.

? Największą atrakcją jest Thermalpark z 10 krytymi i odkrytymi basenami z leczniczą wodą termalną. Zarówno seniorzy jak i pary stęsknione za odpoczynkiem i odrobiną romantyzmu uwielbiają tu odpoczywać. Dzieci będą się bawić w dziecięcym basenie ze zjeżdżalnią, na zjeżdżalniach wodnych a latem także podczas programów z animatorami. Możesz cieszyć się wakacjami w uzdrowiskach termalnych najlepiej, jeśli masz baseny dostępne bezpośrednio z hotelu. Wybierz więc zakwaterowanie bezpośrednio połączone z kąpieliskiem termalnym i wystarczy założyć szlafrok w pokoju i możesz iść odpoczywać.

Oprócz wspaniałych uzdrowisk Dunajska Streda. oferuje również wspaniałe możliwości wycieczek. Ciekawym uzupełnieniem pobytu uzdrowiskowego jest wizyta w Muzeum Žitnoostrovském w Żółtym Zamku lub wyjątkowym młynie wodnym w pobliskim Dunajskim Klatovie. Następnie wybierz się z dziećmi do mini zoo Malkia Park z egzotycznymi zwierzętami.