Pobyty w łaźniach termalnych

Pobyt w basenie z wodą termalną przeciwdziała stresowi, chorobom stawów czy problemom skórnym, a także przyjemnie Cię rozgrzeje. Ciesz się urlopem w słowackich, węgierskich lub polskich uzdrowiskach, wybór należy do Ciebie.

Ładowanie ofert...

razem 185 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt bardzo nam się podobał, zdecydowanie następnym razem zostalibyśmy dzień dłużej. Największą zaletą pensjonatu Quatro jest niewątpliwie fakt, że znajduje się on w bliskiej odległości od basenu termalnego. Eliminuje to zmartwienia związane z koniecznością dojazdu samochodem lub długim spacerem, co może być dużym plusem dla osób starszych lub rodzin z dziećmi. Podobało nam się również śniadanie z urozmaiconym wyborem dań. Zdecydowanie możemy polecić miasto Stupava i jego piękny park.”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Zespół ds. sprzedaży


Tęsknisz za zasłużonym wytchnieniem od wszystkich problemów i zmartwień? Pozwól im odpłynąć w spa i cieszyć się dobrym samopoczuciem, jakiego nie zaznałeś od dawna. Połącz relaks ze wzmocnieniem zdrowia, odwiedź termalne uzdrowisko i pozwól, by zadziałała na Ciebie prozdrowotna woda mineralna ze źródeł termalnych.

Jak wybrać odpowiedni pobyt w termach?

Relaksem i dobrym samopoczuciem możesz cieszyć się najlepiej, gdy wybierasz się do spa z bliską Ci osobą. Wspólnie będziecie cieszyć się działaniem wody termalnej w basenach, dobroczynnymi zabiegami, spacerami po parku zdrojowym i odpoczynkiem przy czymś dobrym w kawiarni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pobyty uzdrowiskowe dla dwojga.

Jeśli należysz do osób, które już korzystają z emerytury lub planujesz podarować swoim rodzicom lub dziadkom pobyt w termach, wybierz pobyty dla seniorów . Pakiety pobytowe zawierają zabiegi i masaże** poprawiające zdrowie i witalność. Oczywiście zdrowe jedzenie w formie obiadokolacji lub pełnego wyżywienia oraz doskonała obsługa.

Chcesz iść dziś do spa jeszcze dzisiaj? Nawet pobyt w spa można zarezerwować w ostatniej chwili. Ucieszą Cię nie tylko wolnymi terminami, ale także niższą ceną. Ale jeśli nie masz czasu na załatwienie opiekunki dla swojego czworonożnego przyjaciela na tak szybko zaplanowany urlop, nie rozpaczaj. Wiele hoteli uzdrowiskowych przyjmuje również swoich gości ze zwierzętami domowymi, więc zafunduj sobie pobyt w uzdrowisku z psem.

Gdzie na pobyt termalny?

W Czechach uzdrowiska królują w trójkącie uzdrowiskowym - Karlowe Wary , Mariańskie Łaźnie i Franciszkowe Łaźnie.. Jednak uzdrowiska znajdziesz rozsiane po całych Czechach. A może *Luhačovice, Łaźnie Priessnitza w Jesenikach lub uzdrowisko Libwerda w Górach Izerskich *.