Pobyty osobiście zweryfikowane

Osobiście zweryfikowane pobyty to gwarancja udanego wypoczynku, który gwarantujemy. Co oznacza znak „osobiście zweryfikowany”?Że przynajmniej jeden członek naszego zespołu Travelking odwiedził hotel lub pensjonat i dobrze się tam bawił i poleca go.

Ładowanie ofert...

razem 171 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt bardzo nam się podobał, zdecydowanie następnym razem zostalibyśmy dzień dłużej. Największą zaletą pensjonatu Quatro jest niewątpliwie fakt, że znajduje się on w bliskiej odległości od basenu termalnego. Eliminuje to zmartwienia związane z koniecznością dojazdu samochodem lub długim spacerem, co może być dużym plusem dla osób starszych lub rodzin z dziećmi. Podobało nam się również śniadanie z urozmaiconym wyborem dań. Zdecydowanie możemy polecić miasto Stupava i jego piękny park.”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Zespół ds. sprzedaży


Aby mieć 100% pewność co do jakości pobytów w naszej ofercie, osobiście je weryfikujemy i gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni od początku do końca. Hotele i pensjonaty, które zostały osobiście odwiedzone przez członka zespołu Travelking, są oznaczone jako „osobiście zweryfikowane”. Do wyboru masz bogatą ofertę pobytów, gdzie możesz być pewien noclegu w komfortowych pokojach, zawsze pomocnej obsługi, pysznego jedzenia oraz wysokiego standardu SPA i innych usług.

Gdzie będziesz cieszyć się najlepszymi osobiście zweryfikowanymi pobytami?

Najpopularniejsze hotele i pensjonaty Travelking znajdziesz w Czechach. Dzięki najwyższej jakości usługom spa, atrakcyjnym celom wycieczek i malowniczej okolicy, hotele w Karlowych Warach od dawna cieszą się popularnością wśród pracowników Travelking.*. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem niezakłóconego wypoczynku, czy wolisz aktywny wypoczynek, relaks w hotelowym centrum wellness z pewnością zawsze będziesz zadowolony.

Równie popularne są hotele i pensjonaty u naszych sąsiadów w Słowacji. Możesz w pełni cieszyć się wakacjami w otoczeniu maksymalnego komfortu, na przykład odwiedzając słynne słowackie spa lub hotele wellness. Oprócz relaksu w basenach pełnych leczniczej wody, w saunach czy podczas zabiegów, możesz liczyć także na usługi na najwyższym poziomie. Doskonały komfort czeka na Ciebie nawet po powrocie z wycieczek i wysokogórskich wędrówek. Osobiście zweryfikowanych hoteli nie brakuje ani w Tatrach, ani w Słowackim Raju.

Twoje pragnienie wyjątkowych doznań spa spełnią osobiście zweryfikowane hotele na Węgrzech. Oprócz luksusowych wnętrz i doskonałych usług pobyt tutaj umilą także wszechobecne źródła termalne. Do Austrii warto wybrać się zimą na fantastyczne narty a latem na turystykę w wysokich górach. Zakwaterowanie w świetnie ocenianym hotelu lub pensjonacie to wisienka na torcie udanego pobytu.