Urlop w Środkowych Czechach

Posłuchaj swojego serca i udaj się do serca Czech. W Czechach jest niezliczona ilość miejsc, które warto odwiedzić, wiele z nich znajduje się w Czechach Środkowych. Niezależnie od tego, czy interesują Cię wakacje na łonie pięknej przyrody, nasycone kulturowymi przeżyciami czy historią.

Ładowanie ofert...

razem 22 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Jak sama nazwa wskazuje, Kraj środkowo-czeski rozciąga się w środku Czech, w taki sposób, że idealnie otacza stolicę Pragę. Dzięki wyjątkowemu położeniu i wielkości znajdują się tu niezliczone pomniki turystyczne, przyrodnicze i historyczne - nawet te wpisane na Listę UNESCO. Dołącz do nich na relaksujący pobyt w środkowych Czechach, chętnie pomożemy w wyborze zakwaterowania.

Jak wybrać idealny pobyt w Czechach Środkowych?

Urlop w Środkowych Czechach - to głównie spacery na łonie natury, zwiedzanie ważnych zabytków i relaks w centrum wellness. Nic więc dziwnego, że posiada ją wiele lokalnych obiektów noclegowych i można cieszyć się doskonałym wypoczynkiem. Specjalnością niektórych lokalnych centrów odnowy biologicznej jest kąpiel piwna, z której można również korzystać bezpośrednio w hotelu.

Aby jak najlepiej wykorzystać Czechy Środkowe, wybierz zakwaterowanie ze śniadaniem. Rano naładujesz akumulatory bezpośrednio w restauracji swojego miejsca zakwaterowania, a w ciągu dnia będziesz miał mnóstwo czasu na zwiedzanie okolicy i lokalnej gastronomii. Ale jeśli chcesz wrócić do pełnego talerza, zapewnij pobyt z niepełnym wyżywieniem, które obejmuje pyszne śniadanie i obiad**.

Wiele pobytów w naszej ofercie oznaczonych jest naklejką "Osobiście zweryfikowane". Ich jakość gwarantują trzy warunki – pobyty są weryfikowane przez członków zespołu Travelking, mają najlepsze oceny klientów oraz goście zawsze lubią tu wracać.

Gdzie jechać w Czechach Środkowych?

Miasto Podiebrady jest szeroko znane nie tylko ze swoich uzdrowisk, ale także z popularnych miejsc turystycznych. Odwiedź tutaj na przykład Zamek Podiebrady, jezioro nadające się do pływania, Muzeum Lega lub Obserwatorium Podiebrady.

Kolejną perłą Czech Środkowych jest miasto Kutna Góra, które dzięki swoim cennym zabytkom zasłużyło na wpis na Listę UNESCO . Należą do nich na przykład Kościół św. Barbary, Kolegium jezuickie czy słynne na całym świecie kostnica**.

Ale najbardziej znanym zabytkiem jest niewątpliwie Zamek Karlštejn, który rozsławił musical Noc na Karlštejn. Dziś można tu zobaczyć Czeskie klejnoty koronne i wiele innych rarytasów.