Pobyty w Luhačovicach - urlop w SPA

Uzdrowisko Luhačovice jest najpopularniejszym uzdrowiskiem na Morawach. Podaruj sobie doskonały relaks w uzdrowisku z tradycją sięgającą XVII wieku. Czekają na Ciebie lecznicze źródła, piękna architektura uzdrowiskowa i spacery wzdłuż kolumnady. Niektóre źródła służą wyłącznie do kąpieli i inhalacji, innych można swobodnie skosztować w parku zdrojowym. Najsłynniejsza jest naturalna woda mineralna Vincentka, podawana była również na dworze cesarskim.

Ładowanie ofert...

razem 10 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Luhačovice to uzdrowisko, jedno z najpiękniejszych na Morawach. Znajdziesz tu piękną architekturę i przyrodę, domy uzdrowiskowe i źródła mineralne. Jeśli nie chcesz jechać do Karlowych Warów (https://travelking.pl/karlowe-wary) lub [Mariańskie łaźnie] (https://travelking.pl/marianskie-laznie), zdecydowanie wypróbuj Luhačovice!

Luhačovice, uzdrowisko na Morawach

Ciesz się pobytem w Luhačovicach pełnym odpoczynku, spacerami wzdłuż kolumnad z opłatkiem uzdrowiskowym w dłoni, piciem mineralnych źródeł leczniczych i wycieczkami do miejscowych zabytków i przyrody. Z pewnością warto odwiedzić Park Zdrojowy, Dom Jurkoviča i wiele innych pobliskich budynków. Możesz dojść do Jeziora Miłości.

Aby się zrelaksować, udaj się na basen miejski lub wybierz zakwaterowanie z własnym wellness i skorzystaj z jacuzzi, sauny lub basenu tam. Jeśli naprawdę chcesz się zrelaksować, wybierz [zostań przy zabiegach(https://travelking.pl/wszystko?luhacovice=tak&z-zabiegami=tak) i ciesz się np. kąpielą piwną w drewnianej balii, masażem lub okładami na ciało.