Wakacje w Trebic

Podczas wycieczki po najważniejszych zabytkach UNESCO w Czechach zdecydowanie nie można pominąć klejnotu południowo-wschodniego zakątka Vysočiny - Třebíč. Miasto to znajduje się na obu brzegach rzeki Jihlava od 1101 roku. Trebic zachwyci zarówno turystów i miłośników aktywnego wypoczynku, jak i miłośników historii i zwiedzania.

Ładowanie ofert...

razem 3 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Czy wiesz, że przyroda w Trebic jest znana jako najczystszy region w Czechach? Jest on również poprzecinany licznymi szlakami pieszymi i rowerowymi. Historyczne centrum jest ozdobione klejnotami, takimi jak Bazylika św. Prokopa, która znajduje się na prestiżowej liście zabytków UNESCO, ważny klasztor benedyktynów i pięknie zachowana dzielnica żydowska z tylną synagogą. Krótko mówiąc, Trebic ma wszystko, aby urozmaicić wakacje!

Co robić w Trebic?

Jeśli Twoim głównym celem jest historia Trebic, poszukaj zakwaterowania blisko centrum. Będziesz blisko wszystkich głównych zabytków, w tym tych z listy UNESCO.

Dla tych, którzy lubią się zrelaksować, istnieje kilka hoteli wellness, w których można odpocząć po spacerze po okolicy lub w parku Bašta. Ten szczególny park położony jest na dawnych murach miejskich i oferuje wspaniałe widoki na okolicę. Jeśli lubisz zwiedzać okolicę z siodełka, poszukaj zakwaterowania z przechowalnią rowerów lub wypożyczalnią rowerów.

Jeśli ty i twój partner jesteście tu dla romantycznego pobytu, polecamy hotel z prywatnym spa.

Przy odrobinie szczęścia, niektóre z wyjątkowych obiektów noclegowych - na przykład Treehouse - mogą być dostępne w wybranych przez ciebie terminach.