Urlop w Bojnicach

Na zamku w Bojnicach na pewno nie będziecie nudno. To dlatego, że jest to piękny zabytek, który można zwiedzać z całą rodziną w bardzo przyjemny sposób. W pobliżu znajduje się najstarsze ZOO na Słowacji oraz mniejsze uzdrowisko termalne.

Ładowanie ofert...

razem 5 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Gdy mowa o Bojnicach, pierwsze co przychodzi na myśl to bajkowy Zamek w Bojnicach. Ale to piękne miasto na zachodzie Słowacji skrywa znacznie więcej: ścieżkę w koronach drzew, zoo, wieżę widokową i, co nie mniej ważne, popularne kąpielisko termalne. Krótko mówiąc, Bojnice są stworzone na pobyt jak w bajce

Pobyt w Bojnicach zachwyci wszystkie pokolenia

Mówi się, że Bojnice to idealne miejsce na rodzinne pobyty. Z dziećmi można odwiedzić najstarsze zoo na Słowacji, gdzie można zobaczyć wilki, niedźwiedzie, lemury i wiele innych zwierząt. Doświadczeni sokolnicy z klubu Aquila tuż pod bojnickim zamkiem wykonają wspaniały pokaz z tresowanymi ptakami drapieżnymi. Następnie wybierzcie się z drugą połówką na romantyczny spacer po Zamku Bojnice lub do wieży widokowej Mewa w chmurach, skąd będziecie mieć całe Bojnice i okolice w dłoni.

seniorzy również chwalą sobie wizytę w Bojnicach, którzy nie mogą się nachwalić miejskich spacerów i relaksu w tutejszych uzdrowiskach. Odpoczynek czeka na Ciebie również bezpośrednio w pensjonacie lub hotelu. Wystarczy, że wybierzesz nocleg z dostępem do centrum wellness i relaks w jacuzzi lub saunie gwarantowany. Wisienką na torcie może być również masaż.