Urlop w południowej Słowacji

Przyjdź się zrelaksować. Co przychodzi ci na myśl, gdy myślisz o południowej Słowacji? Przede wszystkim relaks i wspaniałe kąpiele termalne. Ponadto region ten jest najcieplejszym obszarem naszego wschodniego sąsiada i tym samym jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje pełne wrażeń.

Ładowanie ofert...

razem 19 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt bardzo nam się podobał, zdecydowanie następnym razem zostalibyśmy dzień dłużej. Największą zaletą pensjonatu Quatro jest niewątpliwie fakt, że znajduje się on w bliskiej odległości od basenu termalnego. Eliminuje to zmartwienia związane z koniecznością dojazdu samochodem lub długim spacerem, co może być dużym plusem dla osób starszych lub rodzin z dziećmi. Podobało nam się również śniadanie z urozmaiconym wyborem dań. Zdecydowanie możemy polecić miasto Stupava i jego piękny park.”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Zespół ds. sprzedaży

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Południowa Słowacja jest bardzo popularna wśród turystów, czy to par, seniorów czy rodzin z dziećmi. I nic dziwnego, region południowej Słowacji jest pełen wspaniałych uzdrowisk termalnych, które bezpośrednio zachęcają do relaksu w leczniczych wodach mineralnych.

(nie tylko) dla wód termalnych w południowej Słowacji

Prawdopodobnie najpopularniejszym miastem w południowej Słowacji jest Dunajska środa z Thermal Park, który oferuje 10 krytych i odkrytych basenów, świat saun i mnóstwo atrakcji dla dzieci.

Zaraz po nim następuje Podhajska. Nawet na miejscowym kąpielisku termalnym nie brakuje gości, dzięki ciekawemu wnętrzu i wyjątkowemu składowi wody.

Wielki Meder z Aquaparkiem Thermal Corvinus z 8 basenami i *Komarno z basenem termalnym *, która obejmuje powierzchnię 2,5 ha.