Urlop w Eger

Odwiedź popularne łaźnie termalne w Eger. Z dobroczynnego działania leczniczych źródeł skorzystać można w termach, gdzie znajdziemy 6 basenów i wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Po odpowiednim wypoczynku z pewnością docenisz węgierskie specjały czy wyśmienite wina.

Ładowanie ofert...

razem 4 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Eger to nie tylko dobrze znane [węgierskie uzdrowisko](https://travelking.pl/wegierskie-laznie, ale także miasto z wieloma zabytkami i możliwościami rozrywki kulturalnej. Rano można rozkoszować się wylegiwaniem w basenach z wodą mineralną, a po południu można wybrać się na wycieczkę i odkrywać tutejsze piękności.

Jak w pełni cieszyć się pobytem w Egerze?

Nie ma sensu mówić odwrotnie, większość odwiedzających przyjeżdża do Egeru przede wszystkim na kąpiele termalne. Należą one do najpiękniejszych na Węgrzech i zostały założone już w 1932 roku. Na 5 hektarach znajduje się 13 basenów - leczniczy, dziecięcy, rozrywkowy, jest też basen. A woda mineralna? Lecznicza woda radonowo-siarkowa ma dobroczynne działanie i można ją znaleźć w kilku tutejszych basenach.

Kiedy nie wylegujesz się w spa, wybierz się na spacer po centrum Eger. Znajdziesz tu piękną bazylikę z drugą co do wielkości świątynią w kraju, turecki minaret, a także zamek z zapierającym dech w piersiach widokiem na miasto i okolice. Możesz odwiedzić muzeum Beatlesów lub muzeum astronomiczne. I nie zapomnij skosztować węgierskiej kuchni!

Jeśli chcesz jeszcze bardziej cieszyć się pobytem, ​​wybierz zakwaterowanie z własnym centrum wellness, abyś mógł zafundować sobie basen, wanna z hydromasażem lub sauna w dowolnym momencie.