Pobyty w Budapeszcie

Budapeszt - historyczna metropolia nad Dunajem. Odwiedź jedno z najpiękniejszych miast Europy i świata. I to nie tylko ze względu na takie zabytki jak Pałac Królewski, gmach parlamentu czy Baszta Rybacka, ale także ze względu na światowej sławy Gellérta, Széchenyiego i innych.

Ładowanie ofert...

razem 19 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel Grand Jules Boat położony jest nad brzegiem Dunaju, co czyni go doskonałym miejscem do zwiedzania Budapesztu. Nasz pokój był mały, ale wystarczający, ze wspaniałym widokiem na parlament i most Széchenyi lánchíd. W ramach pakietu otrzymaliśmy obfite śniadanie w formie bufetu. Delektowaliśmy się jajecznicą i słodkimi wypiekami. Moja przyjaciółka była pod wrażeniem ciepłych rogalików. Personel był bardzo miły. Nasz jedyny zarzut to hałas powodowany przez innych gości spacerujących po górnym tarasie statku. Ogólnie jednak byliśmy zadowoleni z naszego pobytu. Dla tych, którzy szukają nietypowego zakwaterowania w dobrej lokalizacji z bezpłatnym parkingiem, zdecydowanie polecamy ten pobyt.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Obsługa klienta

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Każdy, kto widział Budapeszt na własne oczy, nie może się dziwić, że nazywany jest jednym z najpiękniejszych miast w Europie. „Perła nad Dunajem” zyskała swoją nazwę dzięki niezliczonym fascynującym zabytkom, wspaniałemu nabrzeżu i bogatemu życiu kulturalnemu. Daj się oczarować Budapesztowi i przyjedź tu na pobyt.

Budapeszt - to romantyczne zakątki, zabytki UNESCO i termy.

Urlop w stolicy ma wiele zalet. Wszystkie ważne zabytki, takie jak Zamek Królewski, Kościół Macieja z wieżą Baszty Rybackiej czy budynek Parlamentu będziesz mieć na wyciągnięcie ręki. Tutaj możesz również cieszyć się luksusem pierwszej klasy i rozpieszczaniem, którego nie znajdziesz w mniejszych miastach. Dlatego zatrzymaj się w Budapeszcie w jednym z wielu luksusowych hoteli z naszej oferty i przekonaj się, jak to jest mieszkać przynajmniej kilka dni w luksusie światowej klasy.

Oprócz zabytków nie można przegapić wizyty w kąpielach termalnych w Budapeszcie. Największy kompleks uzdrowiskowy w Europie - Termy Széchenyi znajduje się w samej stolicy. Relaksu w wodzie leczniczej można również zaznać w spa Gellert z secesyjnym wnętrzem lub w spa Lukács. Aby nie przegapić wizyty w spa w Budapeszcie, udaj się tutaj na pobyt spa, gdzie możesz się doczekać do spa kilka metrów od hotelu lub na wejście do spa w cenie pobytu.