Urlop w Piasku

Odkryj historyczne miasto nad rzeką Ottawa. Lubisz Czechy Południowe i zabytki? Wtedy nie ma znaczenia, czy pociąga Cię relaksujący pobyt, czy wolisz aktywnie spędzić urlop. Piasek jest zawsze właściwym celem podróży.

Ładowanie ofert...

razem 2 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Miasto Piasek, położone nad rzeką Otawą, to kolejna z pereł południowych Czech. Tutaj zobaczysz najstarszy kamienny most w Czechach i w całej Europie Środkowej. Spacerując po malowniczym historycznym centrum, natkniesz się na kilka starożytnych zabytków, a następnie możesz udać się prosto na relaks w strefie wellness. Krótko mówiąc, Piasek jest idealnym miejscem na wakacje na południu Czech.

Czego możesz się spodziewać podczas pobytu w Piasku?

Podczas wizyty w Piasku nie można przegapić wizyty na gotyckim moście z XIII wieku z barokowymi rzeźbami. Na jednym brzegu dodatkowo zdobi go galeria z rzeźbami z piasku. Zobacz inne zabytki architektury bezpośrednio na nabrzeżu, gdzie wyróżnia się rząd kolorowych domów o nazwie Amsterdam.

Następnie zabierz dzieci do centrum kultury Sladovny Piasek, gdzie znajduje się wiele interaktywnych eksponatów, które zapewnią rozrywkę zarówno młodszym, jak i starszym. Miłośnicy koni mogą udać się na Krajský Hrebčín. Aby się zrelaksować, wybierz się do parku na Wyspę miejską lub do wellness bezpośrednio w miejscu zakwaterowania.