Urlop w Zalakaros

Zrób sobie przerwę od zmartwień na wakacjach na Węgrzech i udaj się do Zalakaros nad Balatonem. Zalakaros Spa posiada baseny termalne i mnóstwo atrakcji dla rodzin z dziećmi.

Ładowanie ofert...

razem 7 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Węgierska miejscowość Zalakaros leży około 30 km od słynnego jeziora Balaton. Jest to idealne miejsce dla par i rodzin z dziećmi, które chcą cieszyć się wylegiwaniem się w termach, ale wolą ciszę i spokój zamiast zatłoczonych miejsc. Jak mogłoby się nie udać, skoro Zalakaros jest najmniejszym miastem na Węgrzech.

Zalakaros - region winnic i term

Uzdrowisko termalne Zalakaros jest dumne, że otrzymało 5* od Europejskiego Stowarzyszenia Spa i tym samym znalazło się wśród najlepszych uzdrowisk termalnych w Europie. Poza różnymi basenami wewnętrznymi i zewnętrznymi, jest też mnóstwo rozrywek dla dzieci i dorosłych - Dziecięcy Świat Vodoucha z 60 atrakcjami, Adrenalinowy Park ze zjeżdżalniami, Rodzinny Park i liczne atrakcje.

Oprócz łaźni termalnych w Zalakaros znajdziesz również Centrum Lecznicze z basenami i ogrodem, w którym możesz poddać się różnym zabiegom leczniczym. Jeśli wybierzesz nocleg w Zalakaros z wellness możesz również cieszyć się wylegiwaniem się w basenach, jacuzzi lub saunie bezpośrednio w hotelu!

Jednak Zalakaros oferuje nie tylko kąpiele termalne. Tutaj możesz cieszyć się romantycznymi spacerami po sadach i wzdłuż winnic. Można wybrać się na wycieczkę na mniejszą wersję Balatonu, czyli Jezioro Kis-Balaton.