Urlop w Bogács

W mieście Bogács na północy Węgier odkryjesz również źródła termalne. Udaj się tutaj, by zwiedzać zabytki miasta, ale przede wszystkim zrelaksować się w tutejszym spa, gdzie woda siarkowa będzie miała na Ciebie zbawienny wpływ. Słynne są również winiarnie, w których można skosztować wyśmienitego lokalnego wina.

Ładowanie ofert...

razem 2 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Miasto Bogács znajduje się na północy Węgier, niecałe 20 km od miasta Eger , dzięki czemu możesz cieszyć się kąpielami termalnymi otoczonymi ze wszystkich stron. Poza tym droga na północ kraju wiedzie wzdłuż pięknych Bór Bukowych, które zdecydowanie warto tu odwiedzić.

Uzdrowisko termalne w środku słynnego regionu winiarskiego

Uzdrowisko termalne Bogács zachwyci zarówno seniorów, jak i rodziny z dziećmi. Do dyspozycji Gości jest 9 basenów, w tym 6 wypełnionych wodą termalną o dobroczynnym wpływie na układ ruchu, skórę i układ krążenia. Dzieciom spodobają się również dwa baseny dziecięce z atrakcjami i zjeżdżalniami.

Oprócz relaksu w łaźniach termalnych, podobny relaks czeka na Ciebie w samym zakwaterowaniu. Wystarczy, że wybierzesz pobyt z dostępem do centrum wellnes i już możesz cieszyć się relaksem w jacuzzi lub sauną bezpośrednio w hotelu lub pensjonacie. Wieczorem daj się ponieść klimatowi winnej okolicy i skusić się na odpoczynek na tarasie z kieliszkiem w dłoni. Wlewa się do niego najlepsze wino Tokaj lub Egri Bikavér z tego regionu.