Pobyty z dziećmi gratis

Ciesz się rodzinnymi wakacjami i nie płać niepotrzebnie za nocleg nawet dla dziecka. Oferujemy pobyty, w których w cenę pakietu wliczone jest maksymalnie dwoje dzieci. W przypadku niektórych pobytów dzieci mają również bezpłatne posiłki.

Ładowanie ofert...

razem 905 oferty


Wakacje dla całej rodziny często oznaczają duży uszczerbek dla domowego budżetu - ale nawet na nich można sporo zaoszczędzić! Wystarczy zapoznać się z naszą ofertą pobytów, a przekonasz się, że wiele hoteli i pensjonatów przyjmie Twoje dzieci całkowicie za darmo. I często w tym dodatkowe łóżko, wyżywienie lub inne usługi z pakietu, takie jak wstęp do centrum odnowy biologicznej. Więc gdzie Ty i Twoje dzieci pojedziecie?

Jak wybrać najlepszy darmowy pobyt z dziećmi?

Aby Twoje wakacje były wygodne nie tylko dla Ciebie, ale także dla Twoich najmłodszych, wybierz z oferty hoteli i pensjonatów oznaczonych Baby Friendly. Noclegi oznaczone w ten sposób mogą pochwalić się doskonałymi usługami i wyposażeniem przeznaczonym dla dzieci - w restauracji dostępne będą krzesełka i menu dla dzieci, możliwość wypożyczenia łóżeczka czy nawet przewijaka. Dzieciom w każdym wieku spodoba się także kącik dziecięcy i plac zabaw.

Nie musisz się nawet martwić o jedzenie. Po prostu wybierz zakwaterowanie ze śniadaniem, pełnym wyżywieniem lub nawet all inclusive. W ten sposób hotelowi szefowie kuchni zajmą się pysznymi daniami, a Ty nawet nie będziesz musiał dotykać garnka, a to brzmi jak prawdziwe wakacje.

Gdzie najlepiej bawić się z dziećmi? Wybierz nocleg z basenem w cenie pakietu i spędź każdy dzień pobytu w wodzie bezpośrednio przy hotel. Dzieciom spodoba się również zabawa w pobliskim aquaparku lub nawet nad morzem.

Gdzie wybrać się na wspaniałe rodzinne wakacje?

Jeśli wybierasz się na wakacje z mniejszymi dziećmi, to jak najkrótsza podróż połączona z wysokiej jakości usługami w hotelu jest idealna. Dlatego polecamy wybrać pobyty rodzinne w Czechach. Jeśli dzieci są starsze lub nie masz nic przeciwko dłuższej podróży, możesz wybrać się do sąsiedniej Słowacji, Austrii lub Niemiec, a jeśli Twoim celem jest morze, to do Włoch lub Chorwacji. Dużą popularnością cieszą się także Węgry, pełne kąpielisk termalnych odpowiednich dla odwiedzających je dzieci. Najbardziej znany to Sárvár.