Pobyty w Beskidach Kisuckich

Słowackie Beskidy Kisuckie to piękny krajobraz z wieloma atrakcjami turystycznymi. Latem można tu uprawiać turystykę pieszą, a zimą odkrywać lokalne ośrodki narciarskie i muzea. Wybierz swój wymarzony pobyt w Beskidach Kisuckich i ciesz się spokojnym wypoczynkiem połączonym z aktywnymi zajęciami.

Ładowanie ofert...

razem 3 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel Husárik **** to idealne miejsce na odpoczynek od miejskiego zgiełku. Jego lokalizacja pośród pięknej przyrody Beskidu Kysuckiego jest idealna do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i sportów zimowych. Ponadto w okolicy znajduje się wiele interesujących miejsc wycieczkowych, więc nie będziesz się tu nudzić o żadnej porze roku. Hotel jest urządzony w stylu tradycyjnego domku myśliwskiego, ale ze wszystkimi nowoczesnymi udogodnieniami. Obejmuje on nowoczesne spa z basenem jaskiniowym, sauną fińską i wanną z hydromasażem na świeżym powietrzu. Ponadto w hotelu znajduje się centrum fitness i doskonałe zaplecze do uprawiania różnych sportów, takich jak tenis i siatkówka. W ramach niepełnego wyżywienia delektowaliśmy się pyszną lokalną kuchnią popijaną wspaniałym domowym piwem. Gorąco polecam pobyt w tym hotelu, niezależnie od tego, czy chcesz odpocząć w pięknej okolicy Kysuce, czy też chcesz aktywnie spędzić wakacje.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Zespół ds. sprzedaży

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Słowacja jest częstym celem podróży miłośników górskich wędrówek. Tuż za granicą z Czechami, w północno-zachodniej części kraju, leżą Beskidy Kisuckie, które choć nie osiągają wysokości tatrzańskich szczytów, oferują piękną i spokojną przyrodę idealną na aktywny pobyt.

Dlaczego warto wybrać się na pobyt w Beskidach Kisuckich?

Beskidy Kisuckie położone są na granicy północno-zachodniej Słowacji i południowej Polski. Beskidy sąsiadują z innymi regionami, takimi jak Beskid Orawski i Wyżyna Kisucka. Duża część tego interesującego pasma górskiego należy do CHKO Kisuce. Obszar ten obiecuje wspaniały aktywny wypoczynek w pobliżu piękna przyrody, bez tłumów turystów.

Co można robić na wakacjach w Beskidzie Kisuckim? Latem docenisz bogate możliwości uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Szlaki piesze i rowerowe prowadzą do interesujących miejsc, zarówno bezpośrednio w Beskidzie Kisuckim, jak i na sąsiedniej Wyżynie Kisuckiej.

Wejdź na najwyższy szczyt Veľká Rača (1 236 m n.p.m.), aby podziwiać piękne widoki, odwiedź widok na wzgórzu Bobovec lub odkryj malowniczą przyrodę wokół zbiornika wodnego Nová Bystrica. Nie zapomnij odwiedzić naturalnych centrów turystycznych okolicy i punktów startowych dla wszystkich wycieczkowiczów - Čadca i Kysucké Nové Mesto.

Zimą można przeżyć wspaniałą śnieżną przygodę w Beskidzie Kisuckim. Czekają tu doskonale przygotowane stoki dla początkujących i zaawansowanych narciarzy. Ośrodek narciarski Snow Paradise Veľká Rača jest bardzo popularny i oferuje 14 kilometrów tras zjazdowych. Znajdują się tu trasy niebieskie, czerwone i czarne.