Urlop w Lipnie

Ciesz się wspaniałym pobytem i zakwaterowaniem w Lipnie. Lśniąca tafla jeziora Lipno, lasy Szumawy i nieskończone możliwości spędzania wolnego czasu. Skusić może ścieżka w koronach drzew, tor bobslejowy, bike park lub jezioro polodowcowe Plechy.

Ładowanie ofert...

razem 9 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Zalew Lipno lub też Jezioro Lipno to największe sztuczne jezioro w Czechach, które przez cały rok przyciąga wielu turystów. Nic dziwnego! Możliwości zamieszkania nie tylko bezpośrednio w Lipnie, ale także w jego okolicach są naprawdę bogate. Ponadto niedaleko jest do pięknej Sumavy.

Lipno jest piękne

Zapora Lipno ma 44 km długości i jest popularnym miejscem turystycznym. Latem można uprawiać pływanie, opalanie i wylegiwanie się na plaży, oraz różne sporty - spływy kajakowe, żeglarstwo, katamarany, windsurfing, kiteboarding, ale także jazdy rowerowe brzegiem (trasa to 19 km) lub romantyczne spacery. Zimą okolice Lipna szukane są wśród miłośników sportów zimowych - narciarzy, snowboardzistów i narciarzy biegowych.

Można wybrać się na Lipneńską Ścieżkę w Koronach Drzew, wybrać się z dziećmi na tor bobslejowy lub Aquaworld Lipno. Warto wybrać się na wycieczkę do jednego z pobliskich zamków. A może piękny Czeski Krumlow, zamek Hluboká nad Vltavou lub zamek Rožmberk?

Niezależnie od tego, czy szukasz taniego noclegu w Lipnie, czy wolisz hotel z własnym centrum wellness z pewnością wybierzesz coś dla siebie z naszej oferty.