Urlop w Adršpach i Broumovsku

Wybierzcie się na pobyt w Adrszpaszskich Skałach i ciesz się wędrówką po wyjątkowym skalnym mieście.

Ładowanie ofert...

razem 4 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Dla piękna Adrszpachu wybierz się do wschodnich Czech, które są idealne na aktywne wakacje (nie tylko) dla turystów i wspinaczy. Przypadną tu do gustu także parom i rodzinom z dziećmi, które zachwycą się mniejszymi pensjonatami i hotelami typu rodzinnego. Zapraszamy zabierz ze sobą psa na wakacje w Adršpachu, które z przyjemnością zakwaterują Cię w wielu miejscach.

Czego możesz się spodziewać w Adršpachu?

Podczas wizyty odwiedź zapierające dech w piersiach skalne miasto, które jest największe w Czechach i prawdopodobnie także w Europie Środkowej. Podczas wycieczki zobaczysz na własne oczy unikalne formacje skalne, takie jak Milenci, Starosta i Starostowa, Głowa Cukru czy Dzban. Popularnymi celami wycieczek pieszych i rowerowych są na przykład ruiny adrszpaskiego zamku skalnego lub adrszpaskie wodospady. Niezwykłym przeżyciem, które spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym, jest rejs po skalnym jeziorze z interpretacją.

Idealnym zakończeniem wędrówki jest relaks w centrum wellness bezpośrednio w obiekcie. Zarezerwuj pobyt z dostępem do strefy wellness, aby po dniu spędzonym na łonie natury cieszyć się zasłużonym relaksem w jacuzzi lub rozgrzewką w saunie.