Parkowanie gratis

Nie ma nic łatwiejszego niż możliwość dotarcia na miejsce pobytu własnym samochodem. Wybierz z naszej oferty pobytów z bezpłatnym parkingiem. Samochód zaparkujesz w pobliżu hotelu na klasycznym lub strzeżonym parkingu.

Ładowanie ofert...

razem 698 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt w Hotelu Niemcza Wino & Spa był dla nas wyjątkowym przeżyciem. Byliśmy zachwyceni wyjątkowym połączeniem cichego i spokojnego otoczenia u podnóża winnicy, kultury wina, komfortowego zakwaterowania i nowoczesnego wellness. Doskonałą kuchnię serwowaną w hotelowej restauracji doskonale uzupełniły wyśmienite wina z tutejszej winnicy. Okolice pełne są zabytkowych miasteczek, które warto odwiedzić. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pobytu i z przyjemnością go Wam polecamy.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Zespół sprzedaży
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel Rajská zahrada **** zostanie zapamiętany jako hotel z najpiękniejszym widokiem. Wspaniałe wellness, świetna restauracja i lokalizacja w samym sercu Gór Orlickich - połączenie, które po prostu nie może zawieść. Relaks w hotelowej strefie wellness z jacuzzi, basenem i sauną parową przeplataliśmy z wycieczkami do atrakcyjnych turystycznie miejsc w okolicy. Wisienką na wakacyjnym torcie był powitalny drink w pokoju oraz kawa z pysznym deserem. I tak spędziliśmy tu relaksujący czas, naprawdę jak w rajskim ogrodzie!”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Zespół marketingowy


Jeśli lubisz wygodę własnego samochodu, nie jesteśmy zaskoczeni - ta opcja podróży zapewnia elastyczność i brak konieczności dostosowywania się do rozkładów jazdy. Jeśli więc chcesz zatrzymać się w hotelu, w którym możesz zaparkować za darmo i bez kłopotów, masz szczęście, ponieważ istnieje wiele hoteli, które oferują ten przywilej.

Bezpłatny parking sprawia, że wakacje są jeszcze bardziej beztroskie

Bezpłatny parking jest jedną z fajnych korzyści, ponieważ eliminuje kłopoty ze znalezieniem miejsc parkingowych i dodatkowe koszty. Możesz po prostu zaparkować samochód w miejscu wyznaczonym dla gości hotelowych i przechowywać go bezpiecznie przez cały pobyt. Ta zaleta jest szczególnie przydatna, jeśli zatrzymujesz się w dużych miastach lub w turystycznych lokalizacjach, gdzie parkowanie może być trudne i kosztowne. Na przykład w Słowenii nad jednym ze słynnych jezior lub w Pradze w pobliżu centrum miasta.

Jeśli wybierasz się na wakacje samochodem, koniecznie zapisz naszą Travelpedię wśród ulubionych. Zebraliśmy w niej najlepsze wskazówki dotyczące podróży dla każdego miejsca. Odwiedź je wszystkie!

Nie chcesz lub nie możesz jechać na wakacje samochodem? Poszukaj hoteli, które mają przystanek autobusowy lub kolejowy w odległości co najmniej 1 km - hotele z przystankiem autobusowym w pobliżu.