Urlop w Kudowie Zdrój

Kudowa Zdrój nie przyciąga już tylko targowisk. Dziś uzdrowisko na czesko-polskim pograniczu słynie z leczniczej wody termalnej, ale także ze spacerów między zabytkowymi willami, parkami krajobrazowymi czy nieokiełznaną przyrodą.

Ładowanie ofert...

razem 3 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Wybierz się na niezapomniany pobyt spa w Polsce! Zaledwie 5 km od granicy z Czechami czeka na Ciebie słynne miasto Kudowa Zdrój, które szczyci się ponad 600-letnią tradycją uzdrowiskową. Podążaj śladami Winstona Churchilla lub Goethego i daj się rozpieszczać zabiegami w miejscowym spa.

Kudowa Zdrój - termy w otoczeniu nieokiełznanej przyrody

Pobyt w uzdrowisku Kudowa Zdrój dopieści duszę i ciało na kilka sposobów. Tutaj możesz odwiedzić uzdrowisko termalne, gdzie zabiegi lecznicze nawet relaks w basenach oparty jest na wodzie termalnej o działaniu leczniczym. Dla odwiedzających korzystnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy, naczyniowy, krwionośny i pokarmowy, nadaje się również do leczenia tarczycy. Po zabiegach czas najlepiej spędzić spacerując po park zdrojowy lub na kolumnadzie, gdzie zachwyci Cię sprzyjający klimat i czyste powietrze. Wypływa tu z okolicznych lasów, które nie tylko sprawią, że będziesz cieszyć się widokiem z samego uzdrowiska, ale także będą idealnym miejscem na zdrowotne spacery i piesze wycieczki.

Miasto Kudowa Zdrój otoczone jest Parkiem Narodowym Gór Stołowych, poprzecinanym szlakami pieszymi i rowerowymi prowadzącymi do ciekawych miejsc. Można nimi dostać się np. do Grzybów Skalnych lub do Wodospadu Pośna. Zimą nie zapomnij zabrać ze sobą pobytu nart lub nart biegowych - przydadzą się w licznych ośrodkach narciarskich w okolicy. A może wolisz odkrywać piękno okolicy podczas joggingu?