Urlop z psem

Czy Twój czworonożny przyjaciel jest członkiem rodziny, bez którego nie byłbyś w stanie w pełni cieszyć się wakacjami? Po co zostawiać go w domu, skoro są hotele, które myślą również o miłośnikach zwierząt i chętnie przyjmą Ciebie i Twojego psa.

Ładowanie ofert...

razem 675 oferty


Termin wymarzonego pobytu zbliża się wielkimi krokami. Pakujesz już swoje rzeczy, w głowie planujesz trasy turystyczne i wizyty w zabytkach, a został Ci tylko jeden przykry obowiązek - pożegnanie się ze swoim czworonożnym ulubieńcem. Ale nie musisz! Zabierz ze sobą swojego psiaka i wspólnie przeżyjcie wszystkie nadchodzące przygody. Mamy w ofercie Travelking ponad 400 przyjaznych zwierzętom hoteli i pensjonatów, a ich liczba rośnie każdego dnia.

Gdzie wybrać się na udane wakacje z psem?

Będziesz cieszyć się pobytem z psem jeszcze bardziej, jeśli wyjdziesz na łono nietkniętej przyrody. Na przykład udaj się w góry, gdzie możesz cieszyć się niezliczonymi szlakami turystycznymi prowadzącymi przez lasy i łąki lub bliżej wody, gdzie można się razem kąpać i bawić. Nie musisz martwić się długimi podróżami - możesz cieszyć się wspaniałym pobytem z psem w Czechach i Słowacji

Jeszcze więcej zabawy czeka na Ciebie i Twojego psa nad morzem. Przejdź do popularnych Włoch lub Chorwacji - Twój zwierzak może z łatwością podróżować samochodem do takich pobliskich miejsc, więc możesz cieszyć się zabawą w piasku i słonej wodzie do syta.

Jeśli Twój czworonożny przyjaciel lubi więcej relaksu w mieście, a Ty chciałbyś odpocząć podczas zabiegów, wybierz się do pobytu spa ze swoim psem. Wiele (nawet luksusowych) hoteli uzdrowiskowych chętnie przyjmuje gości ze zwierzętami, dzięki czemu można zarówno cieszyć się zwiedzaniem, jak i opieką na najwyższym poziomie.