Wakacje w Parku Narodowym Triglav

Słowenia może być krajem nieco niepozornym, ale kryje w sobie niesamowite naturalne skarby. Jedną z takich pereł jest Park Narodowy Triglav, nazwany na cześć najwyższej góry Słowenii. Teren parku urzeknie nie tylko od pierwszego wejrzenia, ale także przy każdym kolejnym. Czysta lazurowa woda, kręte wąwozy, imponujące wodospady, bogate lasy, a przede wszystkim surowe, ale piękne Alpy. Wybierz zakwaterowanie w Parku Narodowym Triglav, w sercu dumy Słowenii i ciesz się niezapomnianymi wakacjami.

Ładowanie ofert...

razem 7 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Bardzo podobał nam się nasz pobyt w Hotelu Jezero ****. Hotel był świetną bazą wypadową do zwiedzania pięknych słoweńskich krajobrazów, personel był niezwykle pomocny, a obsługa wystarczająca. Chociaż nie jest to nowoczesne zakwaterowanie z doświadczalną gastronomią, hotel ma swój urok i oferuje uczciwą obsługę oraz tradycyjną smaczną i bogatą kuchnię. Jego największą zaletą jest zdecydowanie lokalizacja tuż przy jednym z najpiękniejszych słoweńskich jezior. Bardzo miło wspominamy to miejsce i już nie możemy doczekać się kolejnej wizyty.”

Dita Martinková
Dita Martinková
Zespół marketingowy


Park Narodowy Triglav jest szczególnie atrakcyjny ze względu na zapierający dech w piersiach dziewiczy krajobraz. Znajdziesz tu jednak również spa termalne i ośrodki odnowy biologicznej lub opcje przeżyć adrenalinowych. Ogromną zaletą Słowenii jest to, że oferuje niezliczone możliwości wycieczek nawet dla tych, którzy nie mają ochoty na wysokogórskie wędrówki. Nie przegap spektakularnych wodospadów Savica lub uroczego Wąwozu Vintgar.

Jakie noclegi wybrać w Triglavskim Parku Narodowym?

Planujesz letnie wakacje? W takim razie Park Narodowy Triglav jest właściwym wyborem. Ten górski obszar oferuje kilka możliwości wspaniałego pływania z widokiem na majestatyczne szczyty Alp Julijskich. Jednym z najbardziej romantycznych miejsc na świecie jest Jezioro Bled z malowniczym kościołem na wyspie i zamkiem, który z pobliskiej skały czuwa nad wydarzeniami wokół jeziora. Lodowcowe jezioro Bohinj z idealnie czystą wodą jest również popularne, choć zimniejsze, do pływania.

Możesz jednak ochłodzić się bezpośrednio w miejscu zakwaterowania. Kwatera z odkrytym basenem uszczęśliwi Cię latem, a z krytego basenu można korzystać, gdy na dworze robi się chłodniej. baseny termalne i pobyty z nieograniczonym wellness są popularne w Słowenii. Hotele z basenem w cenie to idealny wybór, jeśli chcesz cieszyć się doskonałym relaksem w cudownym otoczeniu.

Nie tylko latem można spodziewać się wielu atrakcji. Alpy zapewniają mnóstwo przyjemności nawet w miesiącach zimowych. Zastanawiasz się, gdzie w tym roku wybrać się w góry? Daj szansę Triglavskiemu Parkowi Narodowemu i wybierz przyjemne zakwaterowanie w pobliżu stoków. Przyda się też prywatna sauna lub jacuzzi.