Urlop na Orawie

Ucieknij od codziennego zgiełku do malowniczego krajobrazu słowackiej Orawy. Podziwiaj widoki na okoliczne szczyty, wybierz się do Parku Narodowego Mała Fatra lub odwiedź popularny Zamek Orawski, pod którym można popływać tradycyjnymi tratwami.

Ładowanie ofert...

razem 7 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Orawa to piękny region na Słowacji, który można znaleźć na granicy z Polską, ale także niedaleko Czech. Będziesz cieszyć się zabawą z całą rodziną, o każdej porze roku.

Orawa, czyli przyroda, narty i aquapark

Do głównych atrakcji Orawy należy piękny Zamek Orawski, który jest jednym z najpiękniejszych zamków na Słowacji. Na przykład tutaj kręcono film Dragon's Heart II lub Vampire Nosferatu. Piękny jest również Zalew Orawski, który ma powierzchnię 35 km². Latem można się tu odświeżyć, spróbować żeglarstwa, surfingu czy jazdy na rowerach wodnych. Zimą można tu pojeździć na łyżwach lub wybrać się na spacer po romantycznie zamarzniętej tafli wody.

Dla zabawy wybierz się do Aquaparku Meander, gdzie znajdziesz geotermalną wodę leczniczą. Tutaj możesz zrelaksować się w basenach z ciepłą wodą i zaznać spokoju.

Nie można zapomnieć o uwielbianej przez dzieci i dorosłych kolejce Orawska leśna kolejka oraz o ścieżce edukacyjnej Orawska Leśna. Dzieci będą się dobrze bawić w Centrum Linowym Funny Park. A co zimą? Ośrodek narciarski ORAVA SNOW z 4 wyciągami i wspaniałymi stokami! Możesz także wybrać się do pobliskich terenów narciarskich - Ski & Bike park Malinô Brdo, Ski centre Nižná - Uhliská, Ski centre Kuzmínovo, Ski park Kubínska Hoľa.

Niezależnie od tego, czy chcesz wybrać nocleg z wellness, aby móc zrelaksować się w basenie lub jacuzzi po dniu pełnym wycieczek, czy też hotel lub pensjonat w pobliżu terenu narciarskiego** z naszej oferty na pewno coś wybierzesz.