Urlop w Pieszczanach

Uzdrowisko Pieszczany i termalna woda mineralna potrafią zdziałać cuda. Z głębokości 2000 metrów tryska tu w sumie 10 leczniczych źródeł o temperaturze 67 - 69 °C. Szczególnie popularna jest borowina siarkowa z Pieszczan, okłady z niej mają działanie lecznicze na odżywianie chrząstek i mięśni.

Ładowanie ofert...

razem 3 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Słowackie uzdrowisko Pieszczany oferuje bogactwo możliwości. Tutaj możesz cieszyć się spacerami kolumnadą zdrojową, relaksem w wellness i spa, zabiegami medycznymi i wycieczkami po okolicy. Małe Karpaty są na wyciągnięcie ręki.

Pieszczany - kolumnady, uzdrowiska i zabiegi

Pieszczańska woda termalna i błoto lecznicze są znane na całym świecie ze swojego działania. Wspomagają leczenie reumatyzmu, układu mięśniowo-szkieletowego i układu nerwowego. Oprócz okładów borowinowych można poddać się innym zabiegom, takim jak balneoterapia, kąpiel węglowa, magnetoterapia. W uzdrowisku termalnym znajdują się dwa baseny - Lustro z termalną wodą siarkową oraz Kąpiel borowinowa z dodatkiem borowiny siarkowej.

Jeśli chcesz korzystać z basenów lub zabiegów i mieć je wliczone w cenę pakietu, szukaj pobytów w Pieszczanach z zabiegami . Polecamy również nocleg z własnym wellness, gdzie można skorzystać z jacuzzi, sauny lub basenu.

Co warto zobaczyć w Pieszczanach? Przejdź się po Wyspie Zdrojowej z Fontanną Czterech Prezydentów i nie przegap Mostu Kolumnadowego. Znajdziesz tu również park miejski z Domem Sztuki i Muzeum Balneologicznym.