Wakacje w Rogaška Slatina

Szukasz niezakłóconego odpoczynku? Wybierz się do słoweńskiego uzdrowiska Rogaska Slatina. Można tu skosztować słynnej wody mineralnej Donat i skorzystać z dobroczynnych zabiegów oraz spacerów po pięknej okolicy. Pobyt w Rogaskiej Slatinie będzie korzystny dla zdrowia pod każdym względem. Nie czekaj więc na nic i wybierz jeden z relaksujących pobytów z naszej oferty.

Ładowanie ofert...

razem 3 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Rogaška Slatina oczarowała nas boskim spokojem i malowniczym otoczeniem i zdecydowanie chciałbym tu wrócić z rodziną. Kiedy rano wychodzisz na balkon, rozglądasz się po otaczającej przyrodzie i oddychasz świeżym powietrzem, od razu czujesz się odświeżony. To, co najbardziej podobało mi się w hotelu Atlantis, to Sauna Oasis z niesamowitymi saunami i łaźnią parową. Nowoczesny, minimalistyczny styl budynku zaskakująco dobrze komponuje się z lokalnym otoczeniem. Inne hotele w Rogaška Slatina trzymają się historycznego stylu, ale ten jest zupełnie nowy, a wszystkie jego nowoczesne udogodnienia, wnętrza, świetne opcje parkingowe i inne usługi są naprawdę na poziomie co najmniej 5*. Przyjazny personel jest doskonale wyszkolony i pomoże ci we wszystkim. Posiłki są urozmaicone i smaczne. Krótko mówiąc, nie mogę znaleźć żadnych wad tego hotelu. Polecam pobyt tutaj szczególnie parom, chociaż hotel jest przygotowany również na dzieci, ale jego usługi są idealne dla dwóch osób.”

Tamas Tutkovics
Tamas Tutkovics
Zespół ds. sprzedaży

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Rogaška Slatina to malownicze uzdrowisko we wschodniej Słowenii. Wizyta w tym znanym na całym świecie uzdrowisku przyniesie korzyści dla ciała i duszy. Zarówno sportowcy, jak i miłośnicy wysokiej jakości relaksu znajdą tu coś dla siebie.

Pobyt w spa w Rogaskiej Slatinie doda ci nowej energii

Zafunduj sobie kurację leczniczą z wodą mineralną Donat w roli głównej. Tutejsze źródła charakteryzują się wysoką zawartością magnezu i sodu, dzięki czemu wspomagają regenerację, oczyszczanie i leczenie całego organizmu. W Centrum Medycznym Rogaska koniecznie odwiedź słynną sal Pivnica, gdzie możesz skosztować źródeł mineralnych. Możesz również naładować baterie dzięki profesjonalnym zabiegom, masażom i wysokiej jakości odnowie biologicznej.

Nie tylko zabiegi spa i źródła mineralne mają pozytywny wpływ na zdrowie. Nie na darmo mówi się, że natura leczy. Rogaška Slatina otoczona jest wyśmienitą, świeżą przyrodą, która wprost zachęca do długich spacerów na świeżym powietrzu. Wędruj przez kwitnące łąki lub pachnące lasy, oddychaj pełnymi płucami i pozwól naturze zdziałać cuda. Wiele możliwości pieszych wędrówek czeka na Ciebie w Parku Przyrody Boč, który oferuje również idealne warunki do jazdy na rowerze.

Kwitnący park i błyszczące szkło czekają na Ciebie

Ale nie musisz daleko szukać przygód. Idyllicznym miejscem na relaksujące spacery wzdłuż promenady jest rozległy Park Lázeňský, w którym znajdują się źródła mineralne, Pawilon Tempel lub Kaplica Świętej Anny. W sezonie park o powierzchni 10 000 metrów kwadratowych rozkwita wszystkimi kolorami. Zapach róż będzie towarzyszył każdemu spacerowi po tym pięknym parku.

Region Rogaska Slatina jest również znany z produkcji szkła, z jedną z największych ręcznie robionych fabryk szkła kryształowego na świecie. Odwiedź hutę szkła Rogaška** i doświadcz tego niezwykłego rzemiosła na własne oczy. W sklepie z pamiątkami można kupić pamiątkę z lokalnego warsztatu szklarskiego.