Wypożyczalnia rowerów

Jeśli lubisz aktywny wypoczynek, z pewnością ucieszy Cię fakt, że nie musisz zabierać ze sobą rowerów, gdyż hotel chętnie Ci je wypożyczy! Poznaj piękno okolicy z siodełka roweru i przeżyj aktywnie swój pobyt.

Ładowanie ofert...

razem 44 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel ma całkowicie profesjonalny i pomocny personel, a także znajduje się w wyjątkowej lokalizacji. Piękne górskie widoki towarzyszą przez cały pobyt, czy to w zaciszu pokoju, w restauracji czy w spa. Muszę również pochwalić posiłki serwowane w ramach niepełnego wyżywienia. W pobliżu znajduje się Zakopane, które jest centrum turystyki pieszej po polskiej stronie Tatr Wysokich. Bardzo podobał nam się nasz pobyt i polecamy go szczególnie jesienią.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Zespół ds. sprzedaży


Połącz przyjemne z pożytecznym dla zdrowia - wybierz się na wakacje, podczas których będziesz mógł pojeździć na rowerze po okolicy. Nie masz własnego roweru lub nie masz ochoty go ze sobą taszczyć? Niektóre hotele oferują opcję wypożyczenia rowerów. A jeśli wiesz, gdzie udać się w poszukiwaniu pięknych płaskich krajobrazów, nie musisz być zapalonym sportowcem - czeka Cię relaksująca przejażdżka długimi ścieżkami rowerowymi bez znacznego wzrostu wysokości.

Korzyści z wakacji rowerowych

Możliwość wypożyczenia rowerów w hotelu i zwiedzania okolicy z siodełka daje niezwykłą elastyczność i swobodę. Możesz z łatwością poruszać się po różnych lokalizacjach bez ograniczeń związanych z rozkładami jazdy lub korkami, często w pięknym otoczeniu przyrody. Masz pełną kontrolę nad swoją trasą i możesz zatrzymywać się, gdzie tylko chcesz. Często możesz zmieścić swój rower na wąskich ścieżkach, które nie są dostępne dla samochodów lub dużych pojazdów.

Możesz także czuć się dobrze z samym sobą, w szczególności z dwóch powodów: rowery są ekologicznym środkiem transportu, który nie powoduje szkodliwych emisji i minimalizuje negatywny wpływ na środowisko, a jazda na rowerze to świetny sposób na poprawę kondycji i utrzymanie zdrowia. Podczas jazdy na rowerze spalasz kalorie, wzmacniasz mięśnie i poprawiasz kondycję. Jest to świetna aktywność aerobowa, która promuje zdrowie serca, zmniejsza ryzyko chorób serca i poprawia ogólne samopoczucie. Ponadto jazda na rowerze jest łatwa dla stawów i zmniejsza ryzyko kontuzji, które są bardziej powszechne w przypadku biegania lub innych intensywnych sportów.

Gdzie wybrać się na łatwe trasy rowerowe?

Doskonałą lokalizacją na wycieczki rowerowe dla rodzin z dziećmi lub dla tych, którzy chcą relaksujących wakacji, a nie Tour de France, są nasze Morawy Południowe. Nisko położone tereny wiejskie, piękne otoczenie i mnóstwo winnic. Więc jeśli jesteś tylko dwiema osobami, możesz cieszyć się obfitością wina, a także jazdą na rowerze.