Urlop w Wysokich Taurach

Park Narodowy Wysokie Taury stanowi dużą część austriackich Alp i jest główną atrakcją dla miłośników górskich wędrówek i jazdy na nartach. Oprócz gór znajdziesz tu także jeziora polodowcowe i słynne wodospady Krimmel. Zimą wybierz się do znanych ośrodków narciarskich, chętnie pomożemy z noclegiem.

Ładowanie ofert...

razem 16 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Bardzo podobał nam się nasz pobyt pomimo złej pogody. Personel hotelu był bardzo miły i łatwo porozumieliśmy się po angielsku. Wszystko, co mieliśmy w pakiecie, zostało nam zaoferowane od razu. Pokój był absolutnie wystarczający, czysty i wygodny. Balkon był miłym bonusem. Największą atrakcją było zdecydowanie jedzenie - naprawdę wszystko nam smakowało i było tak dużo jedzenia, że prawie nie mogliśmy wszystkiego zjeść. Główną rzeczą, którą wykorzystaliśmy z pakietu, była karta rabatowa SommerCard, która zapewniła nam bezpłatny wstęp do wielu miejsc. A największe doświadczenie? Zdecydowanie Grossglockener Hochalpenstrasse, wysokogórska droga. :)”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Zespół marketingowy
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel jest dalej niż inne hotele w Alpach, dokąd zwykle jeździmy, ale dodatkowa godzina po drodze była tego warta. W hotelu panowała domowa atmosfera. Osobiście podobają mi się duże pokoje z balkonem i takie tutaj otrzymaliśmy. Ponadto hotel położony jest w małej wiosce, pośrodku dużego obszaru, więc jest naprawdę cicho i zapewnia wyjątkowo dobry sen. A z balkonu o poranku będzie zachwycony widokiem na zalane słońcem góry. Pobyt był udany nawet z psem, w pobliżu las i rzeka. Jedzenie było wspaniałe, a ogólne wrażenie było naprawdę dobre.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Współwłaściciel Travelking

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Wysokie Taury to austriackie pasmo górskie, które tworzy największy park narodowy w Alpach i znajduje się tu również najwyższy szczyt Austrii – Großglockner. Znajdziesz tu wiele atrakcji turystycznych - 266 trzytysięczników, 551 jezior górskich i 342 lodowce, ale również ucieszą się rowerzyści (dla tych jest droga wysokogórska ze wspaniałymi panoramami) i narciarze (mają wiele terenów narciarskich do wyboru z setek kilometrów doskonale przygotowanych tras zjazdowych).

Gdzie się zatrzymać w Wysokich Taurach?

Piękno Wysokich Taurów polega na tym, że każdy ma coś dla siebie. Do wyboru masz nie tylko piękne pensjonaty i hotele, ale także różne lokalizacje. Jeśli więc szukasz noclegu nad jeziorem, kąpieliskiem termalnym, terenem narciarskim lub na łonie natury Parku Narodowego, z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

Polecamy wybrać spośród obiektów, które posiadają własne centrum odnowy biologicznej. Po dniu pełnym pieszych wędrówek, jazdy na rowerze lub nartach relaks w basenie lub wannie z hydromasażem i saunie zdecydowanie się przydaje.