Pobyt z odkrytym basenem

Kiedy na dworze świeci słońce i jest nieznośnie gorąco nawet w cieniu, nie ma nic lepszego niż spędzenie całego dnia nad wodą. Ochłodzisz się w basenie i będziesz mieć brązową opaleniznę na resztę roku. A co robić zimą? Nie chowaj stroju kąpielowego - w końcu baseny termalne są otwarte przez cały rok.

Ładowanie ofert...

razem 226 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt bardzo nam się podobał, zdecydowanie następnym razem zostalibyśmy dzień dłużej. Największą zaletą pensjonatu Quatro jest niewątpliwie fakt, że znajduje się on w bliskiej odległości od basenu termalnego. Eliminuje to zmartwienia związane z koniecznością dojazdu samochodem lub długim spacerem, co może być dużym plusem dla osób starszych lub rodzin z dziećmi. Podobało nam się również śniadanie z urozmaiconym wyborem dań. Zdecydowanie możemy polecić miasto Stupava i jego piękny park.”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Zespół ds. sprzedaży


Leżak na skraju odkrytego basenu, 30 stopni Celsjusza, możliwość odświeżenia się o każdej porze i Ty. Kuszący pomysł! Wybierz się do hotelu, pensjonatu lub innego obiektu noclegowego, który daje możliwość odświeżenia się we własnym basenie zewnętrznym latem (a zimą ewentualnego ogrzania się w termalnym basenie zewnętrznym).

Wolisz góry czy centrum miasta?

Jeśli kochasz spędzać czas na świeżym powietrzu i chcesz spacerować wśród pięknej przyrody podczas wakacji, wybierz się w góry. Czy Karkonosze cię przekonają? Tatry? A może pozostaniesz wierny Czechom?

Jeśli jednak wolisz mniej forsowne spacery i zwiedzanie uzdrowisk, wybierz Węgry. Tam, oprócz odkrytego basenu, nierzadko można natknąć się na zakwaterowanie z prywatnym spa lub ogromne spa w pobliżu zakwaterowania, w którym będziesz trwać od rana do nocy.